“X Faktora” pretendents Artūrs no Alūksnes bieži bauda romantiku vienatnē. Viņš iemācījies pieklājīgi “atšūt” meitenes

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

23 komentāri
“X Faktora” pretendents Artūrs no Alūksnes bieži bauda romantiku vienatnē.  Viņš iemācījies pieklājīgi “atšūt” meitenes
Dāvis Ūlands/F64

Septiņpadsmit gadus vecais Rīgas Doma kora skolas audzēknis, alūksnietis Artūrs Pūpols ar savu eleganto tēlu atstāja iespaidu uz ļoti daudzām šova ”X Faktors” televīzijas atlases kārtas daiļavām. Jaunietis dzīvē pirmajā vietā liek mūziku, karjeras attīstību un tikai tad draugus, izklaidi un meitenes. Puisis ir brīvs, bet nealkst pēc mīlestības attiecībās.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Artūrs atklāj, ka, par spīti tam, ka meitenes viņam daudz raksta un aicina tikties, viņš nemeklē attiecības. Jaunais puisis ir no attiecībām brīvs un tāds vēlas palikt.

Kādreiz atbildēju visām meitenēm, gāju tikties, nu reti atbildu, pārsvarā ignorēju vēstules. Reizēm uznāk, ka vēlos “pačatot”, bet, sākoties sarunām par attiecībām, paziņoju, ka neko nemeklēju. Protu pieklājīgi “atšūt” meitenes. Nepatīk sāpināt cilvēkus. Attiecībām būšu gatavs, gūstot panākumus mūzikā,” stāsta Artūrs.

Artūrs apzinās, ka ir forši, ja ir meitene, ar kuru parunāt, ja ir tuvs cilvēks, bet visam dzīvē ir savs laiks. Laiks meitenēm vēl nav iestājies.

Meiteņu siržu lauzējs paziņo, ka visas daiļā dzimuma pārstāves ir skaistas, vienam puisim patiks blondīnes, otram rudmates, trešajam brunetes. Katram ir savas individuālās lietas, kuras tiek meklētas un pirmās pamanītas pretējā dzimumā.

”Man būtiskākais, kas meitenei dvēselē, kāda viņa ir kā persona, vai uz viņu var paļauties, vai forši var parunāties, lai ir izpalīdzīga, neatstāj otru nelaimē. Galvenais, lai meitenei ir dvēsele, mūsdienās ir ļoti daudz “tukšas” meitenes. Skaistums bez pievienotās vērtības nespēj šo visu dot, reizēm ir tā, ka meitene ir ļoti skaista, bet galvā ”putni”,” aizdomājas Artūrs.

Jaunietim ļoti patīk romantika, esot mājās, viņš var ieslēgt lampiņas, aizdegt sveces, uzlikt mierīgu mūziku un padomāt, atslābināties. Tāda veida atmosfēra jaunajam dziedātājam ir īpaši tuva.

”Viens no romantiskākajiem momentiem manā dzīvē nav saistīts ar kādu konkrētu meiteni. Ar kursa biedriem bijām Igaunijā un četros no rīta devāmies skatīties saullēktu. Sēdējām, runājāmies, vērojām skaisto skatu, saules pamošanos. Maģisks, romantisks mirklis, kurā bijām visi kopā un tajā pat laikā, katrs ar sevi. Man bieži ir romantiski momenti vienatnē, tāpēc grūti izcelt kādu vienu, īpašāko,” atceras Artūrs.

Viens no iemesliem, kāpēc Artūrs nevēlas attiecības, ir fakts, ka viņam patīk pabūt vienam, tas nenozīmē, ka puisis ir egoists, viņam vienkārši patīk domāt. Pārdomāt izdarīto, saprast, ko var izdarīt citādāk, kas izdevies labi, kas slikti. Tas ir dziedātāja veids, kā komunicēt ar sevi.

”Nevēlēšanās iesaistīties attiecībās nenozīmē, ka neveltu laiku draugiem. Man ir labi draugi gan puiši, gan meitenes. Kompānijā varu būt īsts “ballīšu zvērs”. Parasti atpūšos piektdienās un sestdienās, uzskatu, pēc kārtīgas darba nedēļas ir svētīgi veltīt laiku atpūtai,” atklāj Artūrs.

Ir mierīgas pasēdēšanas, kurās tiek spēlētas ģitāras, sintezatori, dziedātas dziesmas, ir tādas, kurās līdz pat rīta gaismai tiek dejots, izbļauta balss, un aiz pārguruma vairāk nesaproti, kur atrodies.

Apģērbam ir liela nozīme skaistā puiša dzīvē, viņš vēlas ģērbties stilīgi, bet tajā pašā laikā arī solīdi. Būt tāds romantisks, solīds, patīkams jauns vīrietis.

Artūrs dzied jau no septiņu gadu vecuma. Šo gadu laikā apmeklēti vairāki vokālie pedagogi, no katra iegūts, kas noderīgs nākotnei, karjerai. Dziedātājs domā, ka mūsdienās, kad internetā pieejamas dažādas vokālās nodarbības, nav pat nepieciešams pedagogs, lai attīstītos, viss slēpjas gribasspēkā.

”Draugi man ieteica pamēģināt spēkus ”X Faktorā”. Sākumā nevēlējos, jo zinu, ka man vēl daudz jāmācās, jāstrādā ar sevi, bet beigu beigās pieteicos. Sapratu, ka tā es varu nokļūt ietekmīgās žūrijas priekšā, uzzināt viņu domas, tas viss man palīdzēs tālāk strādāt. Ikviens solis ir maza uzvara, jo nestāvi uz vietas, bet virzies uz priekšu,” priecājas Artūrs.

Rīgas Doma kora skolā jaunais muzikālais censonis ir pabeidzis pirmo kursu un uzskata, ka, tiekot tālāk šovā, viņš lieliski visu spēs apvienot. Ir iespēja sarunāt ar skolotājiem, ka ieskaites tiks nokārtotas vēlāk, vai arī pāriet uz tālmācību.

”Skolotāji ir tikai cilvēki, ja redz, ka dari, neviens tevi neatturēs no iespējas gūt panākumus. Solījumi jāpilda, ja apsoli, ka visu nokārtosi tas arī jāizdara! Ja grib, visu var. Tas attiecināms uz mācībām, mūziku un dzīvi kā tādu,” informē Artūrs.

Iedvesma rakstīt mūziku jaunieti piemeklēt var jebkurā mirklī, tad melodija tiek iedungota telefonā, un tiekot pie sintezatora, vai ģitāras rodas bagātīgs, muzikāls pavadījums. Mūzika bieži vien iešaujas prātā esot uz ceļa, Artūrs brauc ar velosipēdu vai motorolleru, klausās mūziku un pēkšņi galvā iešaujas jauna melodija.

23 komentāri