“X Faktora” pretendente Linda no Liepājas izdzīvo jebkuras sievietes sapni

4 komentāri
“X Faktora” pretendente Linda no Liepājas izdzīvo jebkuras sievietes sapni
Dmitrijs Suļžics/F64

26 gadus vecā liepājniece Linda Krasavina ikdienā strādā par pārdošanas mārketinga speciālisti ražošanas uzņēmumā, bet par savu sirdslietu sauc dziedāšanu. Ar modeles augumu apveltītā meitene, paklausot brāļa mūziķa ieteikumam, cenšas iekļūt šovā ”X Faktors”.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Linda stāsta, ka, piedaloties šovā, viņa var sevi pārbaudīt un arī aizsākt vasaras lielāko, trakāko, labāko piedzīvojumu. Tas ir veids, kā sevi lauzt, pārkāpt sev pāri un beigu beigās uzvarēt bailes no skatuves. Galvenais, būt labākajai versijai par sevi.

Pirms desmit gadiem Linda dziedāja vokālajā studijā, tad to pārtrauca. Visus šos gadus neko mūzikā nebija darījusi. Tādēļ radies stress, bailes no uzstāšanās. Stresu var mazināt un uzveikt tikai darot, dziedot. Lindas draugi viņu mudina uzstāties karaoke, jo tā viņai veidojas pieredze, kas tikai nāk par labu.

Darbā piedzīvoto uztraukumu topošā dziedātāja uzveic mājās ar dziedāšanu, ieslēdz aktīvu dziesmu, dzied, ārdās un izliek emocijas. Mūzika ir kā terapija, tā iedarbojas un nomierina Lindu.

”Daudzus gadus nebiju uzstājusies kā dziedātāja. Biju tikai dejojusi uz skatuves, piedalījusies dejošanas konkursos. Stresu no uzstāšanās, iespējams, radīja arī bailes no kritikas, bailes no tā, ka nodziedāšu sliktāk nekā patiesībā varu,” skaidro Linda.

Linda neslēpj, brālis, kurš ir mūziķis, apzinās, cik daudz dziedāšana nozīmē māsai, tāpēc nepārtraukti atgādinājis par pieteikšanos, līdz Linda beigu beigās to izdarījusi.

”Neviens īsti nevar pateikt, kur slēpjas ikviena cilvēka ”X Faktors”, vai maz ikvienam tas ir? Vai varbūt tikai izredzētajiem? Uzskatu, ka jābūt daudzpusīgam, interesantam cilvēkam. Parasti vienkārši sajūtam  – tur ir kaut kas īpašs, vai nē, ir “odziņa”, vai nē! Harismu jau nevar mākslīgi iegūt, tā ir cilvēkā vai nav,” aizdomājas Linda.

Šova pretendentei pozitīvas emocijas radīja dziedātājs Intars Busulis, kurš pajautāja Lindai, vai viņa strādā par modeli. Jaunā dziedātāja ir gara, loti tieva un viņas vizuālais tēls atbilst modeles parametriem.

Jaunības gados Linda gājusi modeļu skolā, bet tikai vienu mēnesi, saņemot aicinājumu pārkrāsot matus, viņa vairs nav apmeklējusi kursus.

”Modeļu skola bija noderīga, iemācījos staigāt uz papēžiem. Uzskatu, ka dāmām, kuras mīl papēžus, ir jāiemācās skaisti staigāt, lai neveidojas gaita, kā pīlei uz ledus,” smaida Linda.

Kā lielu paradoksu jauniete nosauc faktu, ka var ēst visu, ko vēlas. Viņa nekad nav sevi ierobežojusi – ja ir vēlme apēst veselu šokolādi, viņa to darīs un neizjutīs nekādus sirdsapziņas pārmetumus. Linda smejoties saka, ka izdzīvo jebkuras sievietes sapni, iespēju ēst visu, ko vēlas un cik vēlas.

Tas nemudina jaunieti katru dienu ēst burgerus un picas, bet reizi nedēļā viņa ko tādu labprāt nobauda. Tāpat šova pretendente ēd pēc sešiem vakarā, ja ir vēlme viņa ēdīs kaut pusnaktī.

”Neapmeklēju sporta zāli, man ātri apnika. Ļoti nepatīk vienpusība, priekšroku dodu dažādībai. Tā kā man ir sēdošs darbs, vēlos darīt ko aktīvu, izkustināt kaulus. Apsveru iespēju apmeklēt zumbu. Tas būtu interesanti,” saka Linda.

Kā savus hobijus Linda nosauc ceļošanu, jaunu vietu apskati, jaunu lietu izmēģināšanu. Tā kā viņa ilgu laiku neatradās Latvijā, nu laika pavadīšana ar draugiem un ģimeni liekas kas unikāls un lielisks.

4 komentāri