Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

5 komentāri
”X Faktora” pretendente Līga Reņģe gada laikā zaudējusi 19 kilogramus liekā svara
PUBLICITĀTES FOTO

”X Faktorā” iepazinām dziedātāju Līgu Reņģi, kura sevi lieliski pierādīja atlases kārtās, bet nenosēžot uz kādā no trīs Reiņa Sējāna krēsliem, nemeta plinti krūmos, bet apvienojās ar kolēģiem grupā ”CABand” un jau nedēļas izskaņā atgriezīsies ”krēslu izaicinājumā”. Līga atklāj, kā gada laikā zaudējusi 19 kilogramus liekā svara.

Līga stāsta, ka viņa sapratusi, ka izskatam tomēr ir liela nozīme, gada laikā dziedātājai izdevies atbrīvoties no deviņpadsmit liekajiem kilogramiem un vairāk iemīlēt sevi, priecāties par atspulgu spogulī.

Līga Reņģe pārliecina ar savu dziedājumu! Reinis Sējāns ir drošs – roka laiks nekad nebeigsies!

Cilvēki, kuri Līgu redzējuši pirms gada, ir pārsteigti, ieraugot dziedātāju šobrīd, kad vizuālās pārmaiņas ir acīm redzamas.

”Kā man tas izdevās? Nopirku svarus! Tā smiedamās visiem atbildu, viss ir vienkārši un visiem sen zināms! Svarīgi ir sevi mīlēt,” smaida Līga.

Līgas vīrs viņai katru dienu teica, cik viņa ir skaista, tas priecēja, bet mūziķe pati līdz galam tam neticēja un aizbildinājās ar to, ka vīrs viņu vienkārši mīl.

”Jo vairāk sanāca kaut kur uzstāties, jo vairāk publiskajā telpā parādījās bildes, kurās redzams mans liekais svars. Pati sev ļoti nepatiku, tāpēc labi saprotu tos cilvēkus, kuriem grūti uz sevi paskatīties spogulī, vai tos, kuri izvairās no “atrādīšanās” sociālajos tīklos. Ja sev nepatīc, ir bail dzirdēt no citiem to, ko pats tāpat jau zini. Sāpīgie komentāri var iedzīt dziļā depresijā,” stāsta Līga.

Līga Reņģe ”X Faktoru” pielīdzina ”Baiļu Faktoram”

Apzinoties svara problēma, Līga nenoslēdzās sevī, kas būtu raksturīgi viņai, bet gan mērķtiecīgi izlēma mainīt dzīvi.

Dziedātāja bija kur lasījusi, ka cilvēki vēlas ne tikai dzirdēt, bet baudīt arī ar acīm. Tā kā viņa vēlas dziedāt uz lielākām skatuvēm arī ārpus sava novada, tad bija jāsāk kas darīt lietas labā.

Izlasījusi rakstu, kurā kāds no fitnesa ekspertiem stāsta, ka liekā svara problēma ir mazkustīgs dzīvesveids vai pārāk liels ēdiena daudzums.

”Kopā ar vīru katru dienu sākām doties garās pastaigās, baudījām dabu, svaigu gaisu, viens otra sabiedrību. Sporta zāli neapmeklēju – esmu tam par slinku,” neslēpj Līga.

Dziedātāja sākusi dzert vairāk ūdens, āda kļuvusi maigāka, viņa regulāri apmeklēja frizieri, kosmetologu, manikīru, tā ne tikai uzlabojot vizuālo tēlu, bet atrodot draudzenes, ar kurām stundu papļāpāt.

”Katru rītu uzkāpu uz svariem un izvērtēju, cik droši šajā dienā drīkstu izpausties ar pavārmākslas šedevriem. Gaļu ēdu tikai kopā ar salātiņiem vai rīsiem, nekādā gadījumā – kāpostiem vai kartupeļiem. Protams, ja gadās, ka ļoti gribas tieši šādu komplektiņu, tad vēlāk dzeru vairāk ūdens,” neslēpj Līga.

Šova pretendente mīl saldumus un sev neatsaka saldos našķus, tikai ēd tos daudz mazāk. Kafejnīcās izvēlas pusi zupiņas un saldo vai arī pusīti pamatēdiena.

”Uzlabojoties izskatam, uzlabojās mana pašsajūta un pārliecība par sevi. Vēl kādiem pāris kilogramiem ļaušu šādi ”izkust” un tad gan būs jādodas uz sporta zāli visu nostiprināt, jo kā zināms – muskulīši izskatu vēl vairāk uzlabos, ķermenis kļūs stingrāks,” nākotnes plānus atklāj Līga.

Pavērsiens ”X Faktorā”! Elīna, Līga un Viktors izveido grupu un pēc nedēļas atgriezīsies ”krēslu izaicinājumā”

Kā labāko visā tievēšanas procesā Līga sauc komplimentus, ko dzird no apkārtējiem, tie palīdz celt pašapziņu, balss kļūst drošāka.

”Jo vairāk patīku pati sev, jo vairāk mīlu savu vīru, par to, ka viņš nekad nav devis mājienu, ka man būtu kādas problēmas ar izskatu,” nobeidz Līga.

TOP komentāri

  • Ilze
  • Janis
  • Liga Renge
    +7 +6 -1

    Liga Renge

    Paldies :)centīšos cik spēju! CABand lieliski palīdz man atvērties. Izskatās ka Aijai tomēr bij taisnība par to, ka man labāk ir būt grupā..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!