”X Faktora” pretendente Laura Melbārde uzskata, ka skaistuma formula slēpjas uzturā, aktivitātēs un kvalitatīvā miegā

1 komentārs
”X Faktora” pretendente Laura Melbārde uzskata, ka skaistuma formula slēpjas uzturā, aktivitātēs un kvalitatīvā miegā
ULDIS STEPANOVS

Laura Melbārde ”X Faktora” atlasēs izcēlās ar muzikalitāti un vienkāršību. Šova pretendente vēlējās parādīt savu talantu, bet sevi pašu atstāt otrajā plānā. Laura pastāsta par šovu, mūziku savā dzīvē, skaistumkopšanu un mīlestību.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Laura stāsta, ka sākusi apmeklēt vokālās nodarbības 11 gadu vecumā, bet jau 14 gados bijusi viņas pirmā nopietnā uzstāšanās, kur izpildīta tieši tā pati dziesma, kuru viņa dziedājusi ”krēslu izaicinājuma” kārtā.

”Durvis ir jāizsper!” Mentori aicina Lauru Melbārdi emocionāli atvērties skatuvei

Lauras Melbārdes vienkāršums, dabiskums un vokālās dotības apbur mentoru

”X Faktoram” Laura pieteikusies, jo viņu uzrunājusi viena no producentēm, kura bija viņu redzējusi, piedaloties ”Ghetto Faktorā”. Laura padomājusi un sapratusi, kāpēc gan nē? Tā bijusi interesanta pieredze un viņa neatceras, kad pēdējo reizi tik ļoti nervozējusi. Šovs iedvesmojis un iedrošinājis viņu vairāk muzicēt.

Laura piebilst, ka TV atlasē nervozējusi vairāk nekā ”krēslu izaicinājumā”, jo otrajā reizē uz skatuves jau zinājusi, ko sagaidīt.

”Zināju, ka Intars novērtēs manu priekšnesumu, jo dziedāšana man patiešām nāk no sirds. Lai arī uztraukums bija dzirdams, tomēr ļoti lepojos ar sevi, ka uzdrošinājos piedalīties. Jutos drošāka par priekšnesumu, galvenokārt, tāpēc, ka dziesma bija ļoti tuva, kā arī, uzstājoties Intara priekšā jutos ļoti labi,” smaida Laura.

Šova pretendente, atdodot krēslu, nebija vīlusies sevī, jo apzinājusies, cik liela konkurence viņu sagaida, cik talantīgas ir pārējās meitenes.

Foto: ULDIS STEPANOVS

Emocijas bijušas sakāpinātas, bet tas viss bijis pozitīvā noskaņā. Viņa pieņēmusi, ka piedaloties šovā ir jārēķinās ar to, ka viņu redzēs visi. Tieši šī iemesla dēļ viņa vēlējusies būt maksimāli neitrāla abās kārtās.

”Apzinājos, ka piedalos konkursā, kurā ir daudz talantīgu cilvēku, kur pārsvarā visi no dalībniekiem vairāk vai mazāk ikdienā nodarbojas ar mūziku. Turpretī es ar mūziku nodarbojos, tikai dziedot mājās, mašīnā. Līdz pēdējam brīdim baidījos sevi redzēt televizora ekrānā. Arī tagad, kad viss ir beidzies, ir tāds kā atvieglojums. Lielākoties, tāpēc, ka tas ir konkurss, kurā tevi vērtē un salīdzina ar citiem dalībniekiem. Un salīdzina ne tikai žūrija un mentori, bet arī pārējā sabiedrība,” tā Laura.

Laura strādā par treneri ”MyFitness” klubos, ir Valmieras Florbola kluba virslīgas fiziskās sagatavotības trenere, strādā arī individuāli ar klientiem gan klātienē, gan online.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Kāpēc nestudēju mūziku? Tajā laikā, kad bija jāizvēlas, ko gribu darīt, biju ļoti aizrāvusies ar fitnesu un veselīgas dzīves veicināšanu sabiedrībā. Pēc ”X Faktora” noteikti esmu drošāka par mūziku savā dzīvē. Šobrīd esmu vairāk ar to aizrāvusies, rakstu tekstus, gan latviski, gan angļu valodā. Rakstīt mani iedvesmo dzīve, cilvēki man apkārt, notikumi un sajūtas. Domāju, ka tuvākajā laikā būs iespējams dzirdēt arī manas dziesmas,” priecīgi paziņo Laura.

Vērojot Lauras uzstāšanos, Aija Auškāpa aizdomājās par meiteņu tipiem – mākslīgo un dabisko skaistumu. Šova pretendente noteikti ir par dabisko skaistumu, īpaši mūsdienās, kur visapkārt nav nekā īsta un patiesa.

”Manuprāt, galvenais skaistuma noslēpums ir mīlēt pašam sevi visos sīkumos un niekos. Kamēr nespēj sevi pieņemt tādu kāds esi, tikmēr vienmēr būs, kur piekasīties un gribēsies, ko pielabot, pieaudzēt, pielīmēt, “iešpricēt”,” analizē Laura.

Šova pretendente uzskata, ka vislabākā jaunības un skaistuma formula ir veselīgs dzīvesveids – uzturs, fiziskās aktivitātes, kvalitatīvs miegs.

Ikdienā fitnesa trenere lieto ”Madara cosmetics” produkciju. Sejas kopšanas rituālā ietilpst sejas krēms, putas un maskas.

Dekoratīvo kosmētiku Laura ikdienā lieto ļoti reti. Viņa nav pret kosmētiku, īpaši ja meitene prot pareizi to lietot un izskatās skaisti, bet katram savs.

”Sievišķība manā uztverē ir spēja sevi iznest, parādot visas savas labākās īpašības. Cenšos koncentrēties uz savām priekšrocībām, nevis trūkumiem. Sievišķībā ietilpst – labsirdība, mīļums un cieņa pret citiem cilvēkiem,” smaida Laura.

Lauru iedvesmo cilvēki, kuri ir dedzīgi. Dedzīgi mīlestībā un dzīvē. Mīlestība noteikti ir viena no galvenajām sajūtām, kas mūs visus vieno. Mīlestība pret otru, pret draugiem, ģimeni, darbu. Mīlestība ir sajūta par, ko vienmēr būs ko pateikt. Gan izdevusies, gan neizdevusies mīlestība.

”Attiecību statusu šobrīd nekomentēšu, bet varu teikt to, ka man patīk kārtīgi un godīgi vīrieši. Tādi, kuri spēj pastāvēt paši par sevi un savu viedokli. Tādi, kuriem ir lieli sapņi un mērķi. Tādi, kuri nebaidās izrādīt mīlestību un rūpes,” noslēpumaini nosaka Laura.

Šova pretendentes hobiji ir aktīva atpūta – pastaigas ar suni, ekskursijas pa Latviju. Viņas terapija noteikti ir svaigs gaiss, kustība, daba un mūzika.

1 komentārs

X Faktors

“X Faktora” finālā neiekļūst Diona Liepiņa

Viktors Buntovskis sajūsmina! Reinis Sējāns nespēj noticēt, ka 17 gadus vecs puika spējis tik emocionāli izstāstīt stāstu

Dziedājums lidojumā virs skatuves! Grēta Grantiņa izdzied mīlestību vienā no skaistākajām Adeles dziesmām

“Šis ir mans laiks!” Diona Liepiņa pusfinālā parāda, ka ne tikai lieliski dzied, bet arī dejo

Enerģijas sprādziens! Eduards Rediko uz skatuves uzstājas kopā ar “X Faktora” grupu

Noklausies! Duets “Bujāns” prezentē jaunu hitu "He, she, you & me"

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

“Stāvēju un trīcēju, tik tikko tiku vaļā no asarām.” Diona Liepiņa ir pateicīga par palikšanu šovā un turpmāk “tukšos” sevi vēl vairāk

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” ceturtā tiešraide; dalībnieki pārsteigs ar 1980. gadu ballīti un muzikālo elku dziesmām

“Nodziedāji nevainojami, tas bija ļoti skaisti!” Diona Liepiņa neslēpj pateicības asaras

Pirms pusfināla no “X Faktora” izstājas Deniels Bērziņš un Edgars Kārkliņš