”X Faktora” pretendente Annija Krūmiņa pamet parabobsleju un gatavojas kāzām

”X Faktora” pretendente Annija Krūmiņa pamet parabobsleju un gatavojas kāzām
INSTAGRAM

Šovā ”X Faktors iepazinām parabobslejisti Anniju Krūmiņu, kura neskatoties uz nespēju staigāt, neslēpjas mājās, bet dzīvo pilnvērtīgu dzīvi un motivē ikdienu nepadoties, dzīvot pilnvērtīgi un piepildīt savus sapņus. Jaunais gads mākslinieciskajai sievietei sācies ar dažādām pārmaiņām.

Pārdomas par 2019.gada sākumu Annija publisko sociālajos tīklos, kā nekā tas ir vienkāršākais veids kā sazināties ar saviem atbalstītājiem un apbrīnotājiem.

Annija raksta, ka jau nedēļu dzīvojam jaunā gadā, prātojam par iespējām, kuras šo jauno sākumu veidotu tieši tādu, kādu paši vēlamies, un visa pamatā ir pārmaiņas.

Saderinājusies parabobslejiste Annija Krūmiņa

Skaistā sieviete stāsta, ka 2018. gads viņas dzīvē bijis pārmaiņu gads. Vēl tagad viņa atceras pirmās pagājušā gada minūtes, ko sagaidījusi vienatnē, skatījusies debesīs, salūta gaismās un domājusi, ka viss mainīsies. Viņa juta un nekļūdījās.

”Es varētu teikt, ka esmu piedzimusi trīs reizes, proti, kad ievilku savu pirmo elpas vilcienu, kad atvēru acis pēc avārijas un kad satiku savu topošo vīru. Katrs no šiem brīžiem bija milzīgu pārmaiņu pilns gan cilvēkiem man apkārt, gan, protams, arī man pašai,” sociālajos tīklos raksta Annija.

 

View this post on Instagram

 

If you change the way you look at things, the things you look at change ✨ Jau vairāk kā nedēļu dzīvojam jaunā gadā, prātojam par iespējām, kuras šo jauno sākumu veidotu tieši tādu, kādu paši vēlamies, un visa pamatā ir pārmaiņas. 2018.gads manā dzīvē bija pārmaiņu gads. Vēl šobrīd atceros tā pirmās minūtes – jaunās gadu mijas mirkli, ko sagaidīju vienatnē. Skatījos debesīs, salūta gaismās, un domāju: ”Viss mainīsies. Es jūtu.” Un nekļūdījos.. Es varētu teikt, ka esmu piedzimusi trīs reizes, proti, kad ievilku savu pirmo elpas vilcienu, kad atvēru acis pēc avārijas un kad satiku savu topošo vīru. Katrs no šiem brīžiem bija milzīgu pārmaiņu pilns. Lielas pārmaiņas arīdzan ienesa mans spontānais lēmums izmēģināt parabobsleju. Jāatzīst, bobslejs manā dzīvē vienmēr bija kā iespēja ”aizbēgt” no nesakārtotām, neatrisinātām lietām, uz ko balstoties es parakstījos neprātīgākajam braucienu savā dzīvē. Tas aizrāva manu elpu, lika acīm mirdzēt, es ”dzirksteļoju” un biju laimīga. Katrs brauciens bija kā izaicinājums, es nevarēju sagaidīt, kad atkal būšu uz starta, kad pār mani skries tirpiņas un mans ķermenis padosies trasei. Līdz ar pirmajiem kritieniem sapratu, ka tas nebūt nav viegli, taču mana dzirksts stāvāvēja pāri tam visam. Tomēr lietas mainās.. Zilumi, sasitumi, tie bija vien nieki, taču vienmēr sevī tomēr nedaudz apzinājos, cik ļoti nodaru sev pāri. Augot mīlestībai man apkārt, šķiet, izauga arī mīlestība pret sevi. Tas viss rezultējās vienā no grūtākajiem lēmumiem manā dzīvē, tomēr es lemju par labu sev un savai veselībai. Aizgājušais gads man lika saprast, ka ļoti ilgu laiku es sevī nespēju ieklausīties, ignorēju zīmes un virzījos ne pēc saviem noteiktumiem. Vienmēr ir grūti teikt ardievas. Es varbūt neteiktu, ka nekad vairs.. taču man šī bobsleja sezona beidzās jau decembra beigās – ar smadzeņu satricinājumu un ilgām pēc miera, pēc mājām.. Bobslejs bija milzīga iespēja, tāpēc es no sirds dziļumiem pasakos visiem, kas ar mani bija šajā ceļojumā! Bet tagad – pretī jauniem izaicinājumiem! ❤️ Lai mums katram šajā gadā izdodas ieklausīties sevī, mainīt vidi, kurā, iespējams, vairs neplaukstam un nenesam augļus, pirmkārt, sev, un tikai tad citiem. ❤️

A post shared by Annija Krūmiņa (@annija.krumina) on

Kā vienu no saviem spontānajiem lēmumiem Annija nosauc pievēršanos parabobslejam. Tas radīja iespēju ”aizbēgt” no nesakārtotām, neatrisinātām lietām un baudīt “brīvību”. Tas lika sievietei priekā ”dzirksteļot”, bet viss mainās.

Annija Krūmiņa: rati ir gandrīz kā mans ķermenis, un nevienam nav tiesības tiem patvaļīgi pieskarties

Augot mīlestībai viņai apkārt, izaugusi arī mīlestība pašai pret sevi un Annija pieņēma lēmumu pamest parabobsleju, lai sargātu savu veselību. Tas notika jau decembra beigās, kad viņa bija devusies uz Kanādu, lai trenētos.

Ilgas pēc mājām, miera, smadzeņu satricinājums, lika skaistulei atgriezties mājās. Annija ielidoja Latvijā Ziemassvētkos un pavadīja svētkus kopā ar saviem mīļajiem. Ģimeniskie svētki kopā ar mīļajiem rada kāroto miera un laimes apziņu.

Annijas līgavainis sagaidīja mīļoto mājās ar 101 rozā rozi, kas gan var vēl vairāk iepriecināt sievieti kā šāds smaržīgs mīlestības žests no mīļotā! Fotogrāfijā ar ziediem skaistule redzama smaidam un raksta, ka dzīve ir lieliska.

Parabobslejiste Annija par dalību ”X Faktorā”: Es ticu, ka divi NĒ pasargāja mani

“Savas dzīves laikā ilgi turējos pie kaut kā, kas mani ļoti sāpināja, nespēju atlaist, aizmirst. Brīdī, kad sapratu, ka mana sirds ir pilnīgi tīra no visa bijušā, atnāca mīlestība, kas sāpēm lika pagaist, ļāva aizmirst visu, lai es sāktu no jauna. Mums tiešām reizēm jāatdod tie gadiem krātie ”akmeņi”, lai atbrīvotu vietu īstiem “dārgakmeņiem”,” vienā no sociālā tīkla ”Instagram” ierakstiem Annija raksta par mīlestību.

Pāris bauda savu mīlestību un kaļ kāzu plānus.