”X Faktorā” palikusi vairs tikai viena soliste! Kattie atklāj, kāpēc baidās no nākamās tiešraides

11 komentāri
”X Faktorā” palikusi vairs tikai viena soliste! Kattie atklāj, kāpēc baidās no nākamās tiešraides
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Dziedātāja Kattie ”X Faktorā” ir palikusi vienīgā meitene soliste, visas citas sieviešu kārtas solo dziedātājas ir izbalsotas. Kattie gatavojas svētdienas tiešraidei un uztraucas, jo viņai nav iespēja svētku koncertā dziedāt latviešu valodā.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kattie stāsta, ja kategorijas tiktu tā veidotas, ka solistes būtu atsevišķi, viņa būtu ļoti priecīga, jo savā veidā būtu uzvarētāja.

Tā kā tā nav, tad nevar ne mirkli atslābināties, jo ir citi dziedātāji un viss paliek pa vecam.

”Ja es visā šovā būtu palikusi vienīgā meitene, es justos lieliski, kurai meitenei gan nepatiktu būt vienīgajai tik lielisku puišu ielenkumā, bet es neesmu vienīgā, mūsu ir daudz,” smejas Kattie.

Kattie aizdomājas, ja viņa būtu palikusi vienīgā dalībniece Aijas Auškāpas komandā, tad būtu ļoti bailīgi. Aijas komandā ir palikusi Kattie un Reinis Straume, tas liek pārdzīvot ne tikai par sevi, bet arī komandas biedru.

Dziedātāja vēlas, lai uzvar Aijas komanda un divatā šo atbildību ir vieglāk iznest nekā esot vienatnē.

Šova dalībniece neslēpj, ka, zinot Amandas Maržeckas pieredzi, ir bail vēlreiz nokļūt uz izbalsošanas svītras, kā nekā sajūtas, ko viņa pārdzīvoja pirmo reizi, paliekot sliktāko trijniekā, ir neaprakstāmas.

”Dziedot glābējdziesmu, saņēmos, jo sapratu, ka ir jāuzstājas labi, kā nekā tā bija mana iespēja palikt šovā. Bail palika kad žūrija izteica savus komentārus, jo no viņu sejām neko nevarēja nolasīt. Nokļūt tādā situācijā vēlreiz ļoti nevēlos, tāpēc uztraucos par nākamo tiešraidi,” tā Kattie.

Bailes paspilgtina fakts, ka 11. novembra koncerts ir svētku koncerts, kurā visi izpildīs dziesmas latviešu valodā, bet viņa dziedās krieviski (tiesa, tas būs viens no latviešiem mīļajiem Intara Busuļa hitiem). Kattie cer, ka viss būs labi, ka cilvēki sapratīs un novērtēs viņas uzstāšanos.

”Došos uz skatuvi ar lielu cieņu, atvēršu sirdi, dvēseli, zinot, kas tā Latvijai par nozīmīgu dienu. Zinu Lāčplēša dienas nozīmi, vēsturi, tāpēc gribu apsveikt visus gaidāmajos svētkos,” nosaka Kattie.

Dziedātāja domā, ka Latvija ir cīnītāju tauta un to lieliski pierāda Andreja Pumpura eposs ”Lāčplēsis”.

”Eposu pirmo reizi lasīju Baltkrievijā, bet tagad dzīvojot Latvijā, un zinot, ka tuvojas svētki, to pārlasīju vēlreiz,” nobeidz Kattie.

11 komentāri