Svētdienas, 8. oktobra, vakarā TV3 skatītājus priecēja dziedošo talantu šova ”X Faktors” otrais Krēslu izaicinājuma raidījums, pēc kura žūrijas pārstāvji atzina, ka spēcīgu dziedātāju šovā netrūkst.

Ja pirms nedēļas galveno lomu žūrijas trio nācās uzņemties Aijai Auškāpai, tad “X Faktora” sestās svētdienas vakarā šo atbildības nastu lemt pārņēma abi kungu kārtas mentori.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krēslu īpašniekus 25+ kategorijā izraudzījās Intars Busulis, bet vokālo grupu kategorijā labākos noteica Reinis Sējāns.

Atjaunot

Čats

    Pievienot komentāru

    Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

    ”X Faktors” ir mūzikas šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

    Pasaules pieredze rāda, ka ”X Faktora” dalībnieki pēc šova gūs labus panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs un kļūst par pārdotākajiem ierakstiem. Beidzot šis pasaulē tik populārais šovs arī Latvijā! Šova žūrijā mūziķi Intars Busulis, un Reinis Sējāns, kā arī mūzikas producente Aija Auškāpa.