Svētdienas, 8. oktobra, vakarā TV3 skatītājus priecēja dziedošo talantu šova ”X Faktors” otrais Krēslu izaicinājuma raidījums, pēc kura žūrijas pārstāvji atzina, ka spēcīgu dziedātāju šovā netrūkst.

Ja pirms nedēļas galveno lomu žūrijas trio nācās uzņemties Aijai Auškāpai, tad “X Faktora” sestās svētdienas vakarā šo atbildības nastu lemt pārņēma abi kungu kārtas mentori.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krēslu īpašniekus 25+ kategorijā izraudzījās Intars Busulis, bet vokālo grupu kategorijā labākos noteica Reinis Sējāns.

Atjaunot

Čats

  Pievienot komentāru

  Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

  ”X Faktors” ir mūzikas šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai.

  Pasaules pieredze rāda, ka ”X Faktora” dalībnieki pēc šova gūs labus panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs un kļūst par pārdotākajiem ierakstiem. Beidzot šis pasaulē tik populārais šovs arī Latvijā! Šova žūrijā mūziķi Intars Busulis, un Reinis Sējāns, kā arī mūzikas producente Aija Auškāpa.

  Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

  Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

  Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

  Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

  Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

  Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

  Lasi vēl