2 komentāri
”X Faktora” otrā televīzijas atlase jau ŠOVAKAR! Ar ko tiksim pārsteigti?
F64

Jau šovakar būs skatāms šova ”X Faktors” otrais no četriem televīzijas atlases raidījumiem. Šajā svētdienā uz skatuves kāps vairāki dalībnieki, kuri ”X Faktora” skatuvi iepazinuši jau otrās sezonas atlasēs – jeļena Matule, Marks Hiršsons un Reinis Liepa. Tāpat arī pārsteigumu žūrijai sagādās jauni talanti – metālists Artūrs, robežsargs Māris, kolorītā Keitija un citas topošās zvaigznes.

Otrajā televīzijas atlašu raidījumā ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs vairāki dalībnieki, kuri slavas mirkli jau izbaudījuši ”X Faktora” otrās sezonas atlasēs.

Košā tēla īpašniece Jeļena Matule, kura pagājušā sezonā cīņu zaudēja ”krēslu izaicinājumā”, atdodot savu vietu sezonas uzvarētājai baltkrievietei Kattie, pārsteigs ar spilgtu un dejisku uzstāšanos.

Dziesmas laikā izskanēs arī reps latviešu valodā, pēc kura Marats Ogļezņevs atzīs, ka tā bijusi labākā daļa priekšnesumā. Iespējams, Jeļena ir ieradusies, lai iekarotu jaunā mentora simpātijas un nokļūtu tieši viņa komandā.

Jaunais dziedātājs Marks Hiršsons pirms gada sevi spoži pieteica televīzijas atlasēs, tiekot pat līdz ”krēslu izaicinājumam”. Puisis līdz galam nespēja sev noticēt, tādējādi nepārliecinot arī žūriju. Marks ir atgriezies, būdams daudz pārliecinātāks un ir gatavs pārsteigt žūriju ar sniegumu jaunā līmenī.

Emocionālu atgriešanos piedzīvos rokzvaigzne Reinis Liepa, kurš 2. sezonas atlasēs izpelnījās īpašas simpātijas no Aijas Auškāpas. Arī šogad Reinis žūrijai būs sagatavojis īpaši aizkustinošu priekšnesumu, izpildot grupas ”The Hobos” dziesmu ”Walk all night”. Vai Aija roķīgajam Reinim dos otro iespēju?

Robežsargs Māris no Latgales būs ieradies ar apņemšanos kļūt par pirmo slaveno dziedošo robežsargu Latvijā! Dziedātājs izpildīs smeldzīgu itāļu balādi ”Cosa Sei”. Hits saviļņos gan zāli, gan žūriju, izpelnoties grandiozas ovācijas.

Jauno meiteņu duets ”The Gardens” ar populārā hīta ”Bang Bang” atraktīvo un enerģisko izpildījumu pamatīgi iekustinās publiku. Žūrijas dalībnieks Intars Busulis atzīs, ka, neraugoties uz sarežģīto kompozīciju, meitenes ir lieliski tikušas galā.

Īpatnējā ģērbšanas stila īpašniece Keitija Bārbale izpildīs pašas sacerētu dziesmu, izraisot pārsteigumu žūrijas vidū. Pēc jaunietes noklausīšanās Maratam radīsies īpaša vēlme ieskatīties Keitijas dziesmu pierakstu kladītē.

Vakara laikā uz skatuves kāps arī metālists Artūrs, jodelētāja Diona, vides aktīviste un LGBT kopienas pārstāve Nora, galdnieks Reinis, kā ārī – pirmo reizi Maratam nāksies saskarties ar paša radītas dziesmas vērtēšanu, kuru būs izvēlējies izpildīt kāds no dalībniekiem.

Kā dalībniekiem veiksies otrajā atlasē? Skaties šovakar TV3 ekrānā plkst. 20.00!