20 komentāri

TV3 šova ”X Faktors” žūrijas pārstāves un mentores Aijas Auškāpas vadītajā kategorijā 16-25 gadi cīņu par uzvaru neturpinās Roberts Memmēns. Memmēna vietu fināla sērijās ieņems 18 gadus vecais Lauris Bergmanis.

Saldus tehnikuma students raidījumā izpildīja dziesmu, kas bija veltīta brālim – ”Brother”, ar kuru ”ieguva” krēslu, ko vēlāk nācās pamest, jo tas tika piešķirts Memmēnam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noskaties Laura priekšnesumu

Kā atklāj Memmēns: ”Ja godīgi, es neticēju, ka varēšu ”X Faktorā” nokļūt tik tālu. Iekšēji jau kādu laiku vēlējos savus spēkus izmēģināt kā solomākslinieks, tādēļ arī pieņēmu izaicinājumu – pieteikties ”X Faktora” digitālajā atlasē.

Liels bija man pārsteigums, kad uzzināju, ka esmu iekļuvis šovā, bet vēlāk jau krēslu izaicinājumos un Aijas Auškāpas komandā. Taču jau vairākus gadus dziedu arī grupā ”Framest”, kurā esmu bass, un šova atlašu norises laikā mana un pārējo grupas biedru sadarbība neapstājās. Ar grupu tika veidoti dažādi kopīgi nākotnes plāni un tā sakrita, ka tiku šova fināla sērijās, bet to laikā ir iekritusi grupas pasaules tūre.”

Roberts bija viens no trim pēdējiem savā kategorijā, kurš ieņēma vietu uz krēsla

Iegādājies biļetes un skaties “X Faktoru” dzīvajā

Jau šo svētdien, 15. oktobrī, sāksies ”X Faktora” fināla sērijas, kurās startēs 12 spožākie pretendenti trīs kategorijās: 16-25 gadi, 25+ un vokālie ansambļi. Pretendentu turpmāko dalību šovā noteiks žūrijas pārstāvju un skatītāju balsojums.

Visi ”X Faktora” atbalstītāji – fani, draugi, ģimenes un citi – ik svētdienas vakaru aicināti arī klātienē Rīgas Kinostudijā just līdzi pretendentiem. Biļetes var iegādāties te.

TOP komentāri

 • Bella
 • Ekspertitō
  +9 +4 -5

  Ekspertitō

  Prieks, ka Roberta vietā būs Lauris! Jaukāks un sirsnīgāks, un pagaidām vēl ne-profesionālis. :)
 • Pārdomas
  +8 +4 -4

  Pārdomas

  Tiešām nesalīdzināmi,jo R.Memmēns pašlaik dodas pasaules tūrē un ir daudz maz profesionāls,bet L.Bergmanis tāds nav. Domāju,ka XFaktors meklē jaunos talantus,nevis jau zināmus cilvēkus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!