2 komentāri
”X Faktorā” iepazītais Rihards Bērziņš priecē ar jaunu hitu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Dziedātājs, grupas ”Countryside” līderis Rihards Bērziņš aktīvi darbojas gan grupā, gan kā solomākslinieks. Dziedātājs izdevis jaunu hitu ”Pirmdienas rīts”.

Arī solokarjerā Rihards neatkāpjas no sev ierastā ”country rock” stila, kas ir īpaši populāras Amerikā un, protams, neiztikt bez dziedāšanas latviešu valodā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūziķis apzinās, ka, muzicējot dzimtajā valodā, ar mūziku var uzrunāt vairāk Latvijas iedzīvotājus nekā dziedot angļu mēlē.

“Dziesma stāsta par negaidītu satikšanos, par neparedzētu notikumu virkni un neaizmirstamām sajūtām un emocijām. Diemžēl skaistais dzīvē mēdz izgaist, gadās arī tā, ka mums paliek tikai atmiņas un silta kafijas krūze, kuru baudot var atcerēties sirdij tuvos notikumus,” par dziesmu stāsta Rihards Bērziņš.

Pēc neveiksmes ”X Faktorā” Rihards Bērziņš nesnauž, bet publisko pārdomu pilnu dziesmu un video

Vientuļa sala, ģitāra, dziesma, gredzens – dziedātājs Rihards Bērziņš bildina mīļoto Keitu

Jaunais hits uzrunās ikvienu, kurš pavadījis kopā ar kādu īpašu cilvēku nedēļas nogali, bet, pirmdienas rītā ceļoties, cilvēks ir vienkārši izgaisis, un tu sāc aizdomāties, vai viss piedzīvotais patiesi ir noticis!

Viss, kas liecina par lieliskajiem nedēļas notikumiem, ir silta kafijas krūze uz galda.

Jaunā dziesma tapusi sadarbībā ar Juri Ludženieku un producentu Kristapu Krievkalnu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!