Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs

”X Faktorā” iepazītais dziedātājs Reinis Liepa pelna iztiku, muzicējot ielās. Mākslinieks pastāsta, kā izdevies izdzīvot laikā, kad visiem bija vēlams uzturēties mājās. Kā ir atkal atsākt spēlēt iemīļotajā Vecrīgā?

Sarunā ar portālu Skaties.lv Reinis atklāj, ka viņa un mīļotās sievietes budžetu veidojuši viņa iekrājumi un mīļotās alga, tāpat mamma mazliet palīdzējusi, lai laiks, kad nav iespējams muzicēt, būtu vieglāks.

Mākslinieks uzskata, ka šādas situācijas parāda, ka iekrājumi ir jāveido!

Video: Reinis Liepa un grupa ”Street Conference” stundas laikā nofilmē pirmo videoklipu

”X Faktora” zvaigzne Reinis Liepa salīdzina spēlēšanu uz ielas Latvijā un ārzemēs

”Pirmo mēnesi viss likās forši. Varēja kārtīgi atpūsties, un atpūta nekad nevienam par ļaunu nenāk! Vēlāk jau apnika, un viss sāka likties depresīvi. Sapratu, kas jāmaina,” tā Reinis.

Mūziķis uzskata, ka šādas krīzes jāizmanto savā labā, viņš vairāk pievērsies dziesmu rakstīšanai, baudījis iespēju bez steigas radīt jaunu mūziku.

Arī privātajā dzīvē notikušas šādas tādas pārmaiņas, kas devušas papildu dzinuli dziesmu rakstīšanai, vēlmei emocijas izlikt uz lapas.

Dziedātājs kopā ar grupas ”Streeet Conference” dalībniekiem studijā pabeiguši piecu dziesmu EP albumu. Albumā būs divas jaunas dziesmas, bet trīs jau dzirdēti, grupas fanu iemīļoti hiti.

Kāpēc ”X Faktora” dalībnieks Reinis Liepa nodzinis matus?

Ne tikai dāmas dievina iepirkšanos! Reinis Liepa apmeklē veikalus, lai pastaigātos un iedvesmotos

Brīvajā laikā Reinis kopā ar mīļoto Veltu remontē jauno dzīvokli, krāso sienas, līmē tapetes, plāno nākamos remonta soļus.

Tāpat pāris bieži vien dodas uz Saulkrastiem, kur satīra vasarnīcai sētu, pašu māju, lai vasarā varētu atpūsties tuvāk pludmalei. Vasarā nekas nevar būt labāks, kā no rīta ar kafijas krūzi iziet pagalmā.

”Esmu iemācījies arī normāli braukt ar automašīnu, nu plānoju nolikt tiesības. Daudz laika pavadu arī kopā ar dēlu. Mums par iemīļotu nodarbi ir kļuvusi spēles ”Monopols” spēlēšana,” smaida Reinis.

Ar lielu sajūsmu mākslinieks pastāsta, ka beidzot Vecrīgā atkal atvērtas kafejnīcas, restorāni un ir novērojams cilvēku pieplūdums.

Reinis jau atsācis spēlēt uz ielām un priecājas par jau labu laiku nebaudītām sajūtām.

”Cilvēki apstājās, klausījās, novērtēja dziedājumu ar naudu. Daudzi dejoja, dziedāja līdzi, cilvēki ir izbadējušies pēc atpūtas un izklaides,” tā Reinis.

Šova zvaigzne smejas, sakot, ka par uzstāšanos saņēmis ne tikai naudu, bet arī vairākas sejas maskas, kuras noteikti noderēs.