Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

Komentāri

”X Faktora” noslēdzošajā televīzijas atlasē ar mīlestības pilnu un izjustu dziedājumu pārsteidza duets ”Pāris Gulbju”. Izrādījās, ka Klāvs un Alise ir laimīgi precējušies, kā arī audzina dēliņu Oliveru.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Klāvs un Alise stāsta, ka viens otru pirmo reizi satika pirms pieciem gadiem – kristīgajā nometnē, kur abi darbojās mūziķu grupā.

Precēta pāra mīlestības pilnais dziedājums ”apreibina” žūriju

Pēc pirmajām sarunām Alise jau bija iemīlējusies, tajā laikā viņai bija 15 gadu, bet Klāvam 16.

”Nākamos trīs gadus bijām vienkārši draugi. Retu reizi tikāmies, lai kopā muzicētu. 2015. gada decembrī satikāmies jauniešu vakarā, tad arī man bija ”klikšķis” un apziņa, ka jābūt kopā ar Alisi. Sapratu, ka mūsu raksturi ir tādi, lai izveidotos ilglaicīgas, mīļas attiecības,” smaidot pastāsta Klāvs.

Jauniešu vakara ietekmē Klāvs un Alise izlēma būt kopā, taču Klāvam iemīlēšanās nāca ar laiku, nu mūziķis saprot, ka pirms četriem gadiem veiktā izvēle bijusi pareiza.

”Uzskatām, ka mīlestība ir izvēle, bet iemīlēšanās attiecību laikā gan nāk, gan iet. Galvenais pie attiecībām strādāt un vienmēr visu izrunāt, tad nerodas pārsteigumi un pārpratumi,” tā Alise.

Klāvs bildināja izredzēto 2016. gada Vecgada vakarā, Alise nenojauta, ka mīļotais ved viņu uz Smiltenes baznīcas torni, lai kristu ceļos un bildinātu.

”Viņš bija izdekorējis visu ar lampiņām un uzklājis galdiņu. Sēdējām pie loga, pa kuru varēja vērot salūtu, malkojām šampanieti. Biju šokēta, uzreiz neatbildēju ar JĀ, bet samīļoju Klāvu un tikai tad atbildēju,” smejas Alise.

Kāzas mīlnieki svinēja pēc astoņiem mēnešiem, vedēju lomā iejutās Alises vecākā māsa ar vīru. Abas māsas ir apprecējušās vienā mēnesī un datumā, nu kāzu gadadienas abi pāri var svinēt kopā!

”Kāzas bija romantiskas, ļoti jaukas. Lielākā daļa dienas bija pārsteigums, jo vedēji un radinieki bija tik uzņēmīgi, ka pašiem bija maz darāmā, lai īpašā diena izdotos. Varējām baudīt katru mirkli. Lai gan parasti dziedam kopā, viens otram veltījām pa dziesmai, dziedāju savu orģināldziesmu,” atmiņās dalās Alise.

Pēc kāzām mīlnieki devās atpūsties uz Liepāju, kur baudīja romantiskas pastaigas, spēlēja boulingu un kopīgi apmeklēja frizētavu. Tas šķita īpaši romantiski, jo Alise nogrieza garos matus, jūtot, ka šis ir jauns sākums. Būt vīram un sievai likās maģiski.

”Četrus mēnešus pēc kāzām pieteicās mazulītis, ļoti gribējām bērniņu, jo mums abiem patīk bērni un Alise, beidzot skolu, zināja, ka vēlas “strādāt” par mammu,” tā Klāvs.

Trīspadsmitajā grūtniecības nedēļā pāris uzzināja, ka gaida puisīti, uzreiz tika izdomāts vārdiņš – Olivers. Grūtniecības laiku ”Pāris Gulbju” sauc par neaizmirstamu.

Alise priecājas, ka Klāvs bija līdzās arī dzemdību laikā un atbalstīja viņu. Oliveram piedzimstot, tieši tētis bija tas, kurš pārgrieza nabassaiti.

Dažas dienas pēc Olivera piedzimšanas mīlnieki svinēja kāzu jubileju, protams, paliekot mājās kopā ar jaundzimušo. Tas netraucēja pabūt divatā un nosvinēt, jo Olivers bija mierīgs bērniņš un pārsvarā gulēja.

”Tagad, kad Olivers ir paaudzies, nav tik viegli “atvilkt elpu”. Palīgā nāk Alises mamma, kura vismaz reizi mēnesī pieskata mazo, lai mēs varētu doties uz randiņu. Arī kad jāmuzicē ar grupu “Limited Empire”, kurā darbojos kopā ar Alisi un mūsu labāko draugu Mareku, mazo pieskata mūsu vecāki,” informē Klāvs.

Ģimene ļoti daudz laika pavada kopā, ikdienā apciemo gan draugus un ģimeni, gan apskata neredzētas vietas. Mājās “Pāris Gulbju” daudz muzicē un cenšas rakstīt savas dziesmas.

Alise sirdī ir dzejniece, bet Klāvam padodas radīt melodijas. Kopīgās dziesmas pagaidām izskan tikai dzīvajā izpildījumā, bet nākotnes plānos ietilpst tās ierakstīt un nodot klausītājiem.

”Mūsu dziesmas pārsvarā ir latviešu valodā, tās dod sajūtu, ka, lai vai kas notiktu, viss nostāsies savās vietās. Cenšamies radīt dziesmām pozitīvu noskaņu. Alise ir tendēta uz lēnām un skumjām melodijām, tāpēc viņa sacer tekstu, bet es melodiju,” informē Klāvs.