Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

3 komentāri
”X Faktorā” iepazītā zobārste Olga Palušina prezentē dziesmu un videoklipu
PUBLICITĀTES FOTO

Oktobra izskaņā dziedātāja, zobārste Olga Palušina, kuru iepazinām ”X Faktorā”, prezentēja savu jauno singlu un videoklipu. Dziedātāja pierāda, ka nav jāiekļūst šovā, lai turpinātu attīstīt karjeru, ”X Faktors” var kalpot vienkārši kā dzinulis neapstāties.

Videoklipa prezentācija norisinājās ”Laska bar”, kur omulīgā un siltā gaisotnē Olga prezentēja klipu dziesmai ”поезд” (vilciens), kā arī saviem atbalstītājiem dāvāja koncertu.

Olgas Palušinas uzstāšanās “krēslu izaicinājumā”!

Talanta cienītāji, kuri nevarēja ierasties Olgas mūzikas svētkos, koncertu vēroja sociālajos tīklos, tādā veidā, sajūtot klātbūtnes efektu.

Mūzikas un vārdu autore ir pati Olga, toties klipa filmēšanai izvēlēta netipiska vieta – Karostas cietums.

”Kompleksi, kautrēšanās un bailes būt ne tādiem kā visi, tas ir tas, par ko negribas klusēt. Reizēm ir ļoti grūti spert šo soli, bet bieži vien tas ir pareizākais lēmums. Pamācība beigu beigās ir kā karte uz iekšējo harmoniju un laimi – neko nebaidīties,” klipu komentē Olga.

Pasākuma apmeklētāji dāvāja Olgai ziedus, burtiski apbēra viņu ar komplimentiem saistībā ar uzstāšanos un pašu klipu.

TOP komentāri

 • 😊
  +3 +1 -2

  😊

  X faktors viņai nav vajadzīgs, vismaz neviens nekomanes un nenoteikts ko un kā dziedāt.
  Ļoti jauka dziesma, pievienošu savam play listam.
  Un meitenei ļoti piestāv dziedāt tieši krieviski. Latvijas x faktora diez vai ļautu kāds izpausties, un pārlieku lielie patrioti uzreiz norietu
 • Aija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!