4 komentāri
”X Faktorā” iepazītā Monika Bleikša paziņo, ka sirgst ar cukura diabētu
INSTAGRAM

”X Faktorā” iepazītā dziedātāja Monika Bleikša, kura pirmo atpazīstamību iemantoja pirms vairāk nekā septiņiem gadiem, dziedot duetā ar Lauri Reiniku, nākusi klajā ar drosmīgu paziņojumu. Dziedātāja atklājusi, ka sirgst ar cukura diabētu.

Nedēļas nogalē Monika publiskoja fotogrāfiju, kurā redzama guļam slimnīcas gultā. Ar fotogrāfijas palīdzību dziedātāja paziņo, ka sirgst ar 1.tipa diabētu.

Septiņi gadi bez mūzikas! Emocionāli uz skatuves atgriežas Monika Bleikša

Foto: INSTAGRAM

”X Faktorā” iepazītā Monika Bleikša atklāj savus skaistuma noslēpumus

Cilvēkam ar 1. tipa diabētu aizkuņģa dziedzeris pārtrauc izstādāt insulīnu. Bez insulīna glikoze paliek asins plūsmā, jo nespēj iekļūt šūnās.

”Turpinot slēpt slimību no apkārtējiem, tas apdraud manu dzīvību, tas ir vienīgais iemesls, kāpēc beidzot iznāku no ”skapja”,” sociālajos tīklos raksta Monika.

Slimnieka galvenais noteikums ir pieskatīt, regulēt cukura līmeni un insulīna injicējamās devas.

”Tas bieži vien sagādā neērtības, mēs to slēpjam, un tas var mums maksāt dzīvības, vai nopietni ietekmēt dzīves kvalitātes,” tā Monika.

Šova pretendente piebilst, ka diabēta slimnieki katru dienu staigā kā pa “naža asmeni”, un sadzīvot ar to ir ļoti, ļoti grūti. Tieši tāpēc mūziķe apzinās, ja viņa vēlas dzīvot, slimību slēpt vairs nevar.

Monika paziņo, ka diabēta slimniekus nevajag žēlot, tas nepalīdz.

TOP komentāri

  • ezis
  • Aigars Aigars
    +1 +1 0

    Aigars Aigars

    Jābeidz piedalīties stulbos un amorālos pasākumos,var nomirt.Ja kas,diabēts ir ārstējams,bet ārst to nestāsta.
  • Elyse Carol

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!