Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

103 komentāri

Pirmajā ”X Faktora” televīzijas atlases raidījumā ikviens pamanīja jaunās dziedātājas Monikas Bleikšas talantu un skaistumu. Monika atklāj savus dailes noslēpumus!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Monika paziņo, lai apmeklētu skaistumkopšanas salonus, vajadzīgi lieli līdzekļi. Viņai ir būtiskākas lietas, kurām izmantot naudu.

Ar ”X Faktora” palīdzību mūzikā vēlas atgriezties Monika, kura reiz dziedāja duetā ar Lauri Reiniku

Septiņi gadi bez mūzikas! Emocionāli uz skatuves atgriežas Monika Bleikša

Dziedātājai ļoti patīk dabiskais skaistums, bet, kad viņa uzkrāsojas, tad izskatās pārāk pieaugusi, tāpēc kosmētika tiek atstāta skatuvei, kur tas ir nepieciešams.

Monika smejoties stāsta, ka bieži vien saņem vairāk uzmanības, kad ir pavisam bez kosmētikas, nekā, kad ir uzkrāsojusies.

”Skropstiņas pieaudzēju, tāpat arī nagus un matus. Mazliet iekrāsoju uzacis, uzlieku krēmu un esmu gatava doties,” smaida Monika.

Pie spoguļa skaistulei nepieciešamas piecpadsmit minūtes un viņa ir gatava doties! Roka jau ietrenēta un skaistule ātri spēj savest sevi kārtībā.

Kā galveno skaistumkopšanas noslēpumu dziedātāja nosauc skropstas. Pieaudzētas skropstiņas atvieglo dzīvi, tās nav jākrāso un acis vienmēr izskatās izteiksmīgi, pat pēc peldes jūrā.

Skaistas galvasrotas noslēpums slēpjas kokosriekstu eļļā, kura, gluži kā maska, tiek iemasēta matos un padara tos zīdainus, spīdīgus.

Lai “nededzinātos” saulē vai solārijā Monika izmanto paštonējošo krēmu, tas ir veselīgāk, turklāt, strādājot katru dienu, ir grūti atrast laiku, kuru pavadīt pludmalē.

”Lietoju korejiešu kosmētiku, kuras sastāvā ir gliemežvāki – serums, toniks, krēms, suspensija – kas nav tas pats, kas serums. Man patīk kāda paliek āda pēc šāda veida kosmētikas,” tā Monika.

Monika sevi palutina ar masāžām. Tā kā viņa ir skropstu meistare, daudz sanāk liekties, kā rezultātā, tiek “savilkta” mugura, masāžas atslābina un rada mirkli, kuru veltīt tikai sev, aizmirstot par visām rūpēm un ikdienas dzīves sīkumiem.

Kā Monikai veiksies turpmākajos “X Faktora” raidījumos skaties svētdienās telekanālā TV3!

TOP komentāri

 • Es
  +50 +48 -2

  Es

  Pieaudzētas skropstas, nagi, mati, vai tas ir dabīgs skaistums? Virsraksts neiet kopā ar saturu.
 • Anda Urlovska
  +50 +45 -5

  Anda Urlovska

  Laura Frisha Nezināju, ka "dabīgs skaistums" ir pieaudzētas skropstas, nagi, mati. Cilvēki nebeidz pārsteigt. 😂
 • Sabine Mikalone
  +34 +32 -2

  Sabine Mikalone

  Skaista jau ir, bet no dabīguma piekritējas ļoooooti tālu. Nevajaga rakstīt, ka ir dabīgā skaistuma piekritēja, ja visu mākslīgo jau pa gabalu var redzēt. Lol

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!