Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

4 komentāri
”X Faktorā” iepazītā Līga Reņģe izaicina sevi sievišķīgā ”maratonā” – 40 dienās uzšūt 40 kleitas!
FACEBOOK

”X Faktorā” iepazītā dziedātāja Līga Reņģe jau šova atlasē parādīja savu neatlaidību un mērķtiecību. Neiekļūstot Reiņa Sējāna komandā, viņa startēja vēlreiz, bet jau grupas sastāvā. Nu Līga sevi izaicina ar īpašu “maratonu”, mūziķe 40 dienu laikā uzšūs 40 kleitas!

Par kleitu šūšanas izaicinājumu Līga sāka domāt jau martā, bet drīz vien saprata, ka nav vēl īstais laiks, nu tas ir pienācis.

”X Faktora” pretendente Līga Reņģe gada laikā zaudējusi 19 kilogramus liekā svara

”X Faktora” pretendente Līga Reņģe par dzīvi Īrijā, sapņiem un atgriešanos dzimtenē

”Pagājušajā gadā mans izaicinājums bija baiļu pārvarēšana ”X Faktorā”. Vienmēr vados pēc intuīcijas un nu sapratu, ka ir laiks šūt,” atklāj Līga.

Mūziķe jau daudzus gadus skatās dizaineru TV šovu ”Project runaway”. Sekots līdzi, tiek visu iespējamo valstu radītajām šova versijām, neatkarīgi no valodas.

lai ,vai viņai piemīt gana liela stila un gaumes izjūta – gluži kā realitātes šovā, tikai ar saviem uzdevumiem.

Mūziķe mācās no labākajiem, seko līdzi populāro dizaineru jaunākajām kolekcijām, meklē modes tendences, kuras viņu uzrunā.

Stilu šova dalībniece veido, tikai un vienīgi vadoties no intuīcijas, lai nekļūtu par sekotāju modei, bet gan sava redzējuma radītāju.

”Iemaņas šūšanā man ir gana lielas, jo ar gadiem esmu izstrādājusi pati savu sistēmu, lai tērpi taptu ātri, kvalitatīvi un perfekti visās niansēs,” smaida Līga.

Ļauties šādam “maratonam” ir iespējams, jo Līgas ikdiena pārsvarā paiet mājās, pašai veidojot savu darbu grafiku.

Viņai ir savi laiki, kad tiek strādāts ar vokālajiem ansambļiem, kad veidoti koncerti, kad šūtas pasūtījuma preces – uz šo četrdesmit dienu izaicinājumu Līga nepieņem citus šūšanas pasūtījumus.

”Man pie mājas ir neliela šūšanas studija – telpa, kurā varu izpausties. Tur ir viss nepieciešamais, lai varu ātri un kvalitatīvi strādāt,” priecājas Līga.

Līga ir par sievišķību visas tās niansēs. Viņasprāt tieši kleita ir viena no svarīgākajām, kas spēj izcelt sievišķību un seksapīlu, kā nekā vīrietis jau nenēsās kleitu!

”Uzskatu, ka uz ielas tiks pamanīta tā dāma, kura kopj sev nagus un matus, maina tērpus, kurpītes, rokassomiņas – dara visas mazās sievišķīgās lietiņas, kuras viņai liek smaidīt. Dāmai smaidot no viņas izstarojas kas īpašs,” paziņo Līga.

Četrdesmit dienu maratonā Līga ne tikai šuj sev kleitas, bet ieveido matus, uzkrāsojas, izplāno vietu un laiku fotogrāfijām, tad pati izvēlas bildes un tās pastrādā.

”12 dienu laikā ir bijusi tikai viena smaga diena, kad gribējās raudāt. Neviens audums nepatika, viss likās nepiemērots manām idejām. Pietika ar pāris jaukiem un uzmundrinošiem komentāriem no ģimenes un svešu cilvēku puses un atkal viss sāka izdodies,” priecājas Līga.

Mūziķe nedomā padoties un ir droša, ka izturēs 40 dienu maratonu godam, viņa iegūs ne tikai 40 jaunas kleitas, kurās turpmāk greznoties, bet mazās, sievišķīgās rūpes par sevi radīs papildu mirdzumu acīs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!