”X Faktorā” iepazītā Lara Babina: Gribu patikt cilvēkiem, tāpēc vienmēr cenšos būt jautra. Vienatnē aiz vientulības raudu

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
”X Faktorā” iepazītā Lara Babina: Gribu patikt cilvēkiem, tāpēc vienmēr cenšos būt jautra. Vienatnē aiz vientulības raudu
ULDIS STEPANOVS

Šova ”X Faktors” trešajā TV atlasē iepazinām dzīvespriecīgo, jautro un komunikablo Laru Babinu. Sarunā ar portālu Skaties.lv jauniete atklāj, ka ne viss viņas dzīvē ir tik rožaini, paliekot vienatnē, Lara raud un klausās depresīvu mūziku, bet vairāk par visu vēlas būt vajadzīga tuvākajiem un panākt, ka vecāki viņu ”pamana”.

Pēc uzstāšanās uz ”X Faktora” skatuves Lara priecīgi paziņoja, ka jūtas kā uzvarētāja. Kā nekā viņai nav nekāda talanta un viņa nav gadiem ilgi gatavojusies šīm pāris minūtēm uz skatuves.

”Uzstāšanās jau nav tikai tā dziedāšana.” Lara Babina apbur mentorus ar savu personības šarmu

Četri JĀ viņai nozīmē ļoti daudz, jo cilvēki, kuri gaidījuši, ka viņa beidzot sāks ko darīt, to sagaidīs. Mentoru pozitīvo novērtējumu 19 gadus vecā šova pretendente sauc par pagaidām lielāko savu uzvaru.

”Nākotnē vēlos pelnīt ar mūziku, ar to, ka dodu citiem pozitīvu enerģiju, kas paceļ ikviena indivīda pozitīvisma vibrāciju,” sarunā ar portālu Skaties.lv nosaka Lara.

Muzikāli jauniete ir uzsākusi daudzus projektus un ātri vien pametusi. Viņa nenoliedz, ka tas tāpēc, ka viņa baidās, ka izdosies. Izdošanās liks mainīt dzīvi, būs jāpaliek atbildīgai un jārīkojas. Viņa ir savā komfortā – var teikt, ko vēlas, staigāt, kur vēlas, darīt, ko vēlas!

Foto: ULDIS STEPANOVS

Lara sevi raksturo gan kā pedantisku, gan haotisku. Viņas dzīve ir haosā, jo viņa nespēj koncentrēties vienlaikus uz vairākām lietām – vienu lietu viņa dara, pievērš uzmanību mazākajām niansēm, kamēr citas deviņas atstāj pašplūsmā un rodas haoss. Tas viņai pašai liekas interesanti, jo galvā veidojas ”emociju salāti”.

”Tikko pabeidzu vidusskolu, vairs nekad nemācīšos. Nevaru koncentrēties, sēdēt ”rāmītī”. Ja man ienāk prātā ideja – kā kādam gājis senos laikos, es gribu meklēt informāciju, ne teiksim, sportot vai risināt matemātisku uzdevumu. Apzinos, ka visu uzzināšu man īstajā laikā. Skolai jēgu nesaskatu,” paskaidro Lara.

Šova pretendente atrodas sevis meklējumos, personības attīstībā, tāpēc eksperimentē ar stiliem. Pagājušajā vasarā viņa bijusi panks, nu cenšas būt citādāka, kaut gan no panka šis tas ir palicis.

”Vienmēr būšu stūrgalvīgs maziņš idiotiņš, kurš skaida pa pasauli un mēģina kaut ko panākt – nezinot ko. Sirdī vienmēr būšu bērns,” smejas Lara.

Foto: ULDIS STEPANOVS

Lara uzskata, ka “pa dzīvi” ir aktrise. Viņa pārņem citu cilvēku tēlus, lai saprastu labāk viņu rīcības, uzvedību, emocijas, tas ir interesantāk, nekā uzdot jautājumus. Jauniete nebaidās šādi eksperimentējot pazaudēt autentiskumu, lai kā viņa censtos “uzmālēt citu seju”, uzvilkt citas drēbes pēc ”spēlēšanās” grims būs izsmērēts, drēbes netīras un viņa ieradīsies mājās, esot viņa pati.

Kā īpašu cilvēku savā dzīvē Lara nosauc bijušā draugu mammu, kuru uztver par savu audžu mammu, padomdevēju. Mākslinieciskā jauniete saka, ka nav bijis tā, ka vecāki ļāvuši viņai augt pašplūsmā, būt emocionāli ”nesavāktai”, viņiem vienkārši nav bijis laiks pievērsties audzināšanai, jo Laras vecāki praktiski nekad nav bijuši mājās.

”Uzaugu citādākā vidē nekā, citi bērni. Tas nenozīmē, ka nemīlu savu mammu, es mīlu, bet mana audžu mamma ir tā, kura uzmana, lai nenoklīstu no “pareizās taciņas”. Viņa man ir ļoti tuvs cilvēks, zinu, ka varu paļauties un viņa vienmēr būs ar mani,” tā Lara.

Bērnībā Laras ģimene “mētājusies” starp Latviju un Ukrainu, jo jaunietes tēvs ir ukrainis. Viņai bija jāuzņemas atbildība par brāļiem un māsām, jo bijusi vecākais bērns. Vecāki dzīvojuši haosā, savā dzīvē. Par tēvu Lara saka, ka nekad nav bijusi tik liels bērns, kāds viņš ir joprojām.

Foto: ULDIS STEPANOVS

”Jauns mīļotais man nav. Nevēlos ģimeni un bērnus, jo nevēlos, lai viņiem ir līdzīga dzīve, kāda bija man. Apzinos, ka mani iespējamie bērni ir pelnījuši labāku dzīvi – nekā es šobrīd varu dot, jo pagaidām esmu tikpat lielā haosā, kādā bija mani vecāki un tas nozīmē nelaimīgu bērnību,” prāto Lara, paziņojot, ka reiz būs gatava mīlestībai un dzīvei ārpus haosa.

Stāstot par savu bērnību, Lara atceras, ka speciāli gājusi zagt uz veikaliem, vai pīpējusi pie Policijas automašīnām, lai tikai viņai butu nepatikšanas un vecāki par to uzzina. Viņa domājusi, ka tā mamma un tētis sadzirdēs, bet nekad neizdevās iekulties nepatikšanās.

”Ļoti vēlējos uzmanību, tāpēc biju tāds resgalis. Gribu būt vajadzīga, apzinos, ka esmu vajadzīga, man mentāli tā iestrādājies, ka nejūtos vajadzīga. Gribu patikt cilvēkiem, tāpēc vienmēr cenšos būt jautra, kompānijas dvēsele, tas prasa daudz enerģijas un “iztukšo”. Kad palieku viena aizmirstu, ka man pakārt ir cilvēki, kuri mani mīl, aizmirstu draugus un piezogas vientulība. Vienatnē esot, raudu un klausos depresīvu krievu mūziku,” atzīst Lara.

Foto: ULDIS STEPANOVS

Šo pārlieku lielo jautrību un “dvēseli saēdošo” vientulību Lara sauc par divām personības šķautnēm, kas karo viena ar otru. Šova pretendente, esot vienatnē, nekad pirmā nezvana draugiem, jo baidās, ka nebūs vajadzīga. Pirmā viņa zvana tikai ja atrodas kopā ar vēl kādu.

Esot vienatnē, Larai patīk rakstīt stāstus, gleznot, dziedāt, darīt jebko, lai tikai nepaliktu ar sevi un domām par sevi.

0 Komentāru

X Faktors

Intars Busulis ir nokomplektējis savu “X Faktora” komandu! Diona, Loreta un Grēta dalās pirmajās sajūtās

“X Faktoram” pārāk ekskluzīvi! Jūlija Leviona prezentē vienu no savām ģeniālajām dziesmām

“Kā tu spēji nodziedāt? Man klausoties bija “kamols kaklā”.” Arita Siliņa velta dziesmu mirušajai māsai

“Bez minstināšanās dodu tev krēslu!” Ekstravagantā, bet vienkāršā Katrīna Kovaļuka piesaista Intara Busuļa uzmanību

“Jauki dzirdēt tik emocionāli pārpildītu skaņdarbu.” Busulis paslavē Dionu Liepiņu

“Ļoti skaisti, nav komentāru!” Grēta Grantiņa emocionāli izpilda vienu no Adeles populārākajām dziesmām

Loretas Klibiķes dziedājums ir tieši tas, kas vajadzīgs nogurušām dvēselēm, miesai un garam

Aleksandra Šimanovska daudz dziedājusi, konsultējusies ar vokālajiem pedagogiem! Vai mentors novērtēs ieguldīto darbu?

Larai Babinai apsēsties krēslā nav tik būtiski, kā palikt visām omītēm sirsniņās

Lauras Melbārdes vienkāršums, dabiskums un vokālās dotības apbur mentoru

Dziesma, balts krekls un guaša krāsas! Elizabete Ločmele pārsteidz ar īpašu performanci

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” pirmais “krēslu izaicinājums” ir klāt! Intars Busulis izvēlas savu komandu