”X Faktorā” iepazītā Keitija Bārbale aktīvi gatavojas pirmajam solokoncertam

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

2 komentāri
”X Faktorā” iepazītā Keitija Bārbale aktīvi gatavojas pirmajam solokoncertam
LIJA JĒGERE

Viena no spilgtākajām 2019. gada ”X Faktora” pretendentēm bija jaunā dziedātāja Keitija Bārbale. Jauniete izcēlās ne tikai ar savu neordināro stilu, bet arī ar oriģinālmūziku. 20. martā norisināsies mūziķes pirmais solokoncerts.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Keitija atklāj, ka 20. martā Rīgas bārā ”Republika” norisināsies dziedātājas pirmais solokoncerts.

Iepazīsties! ”X Faktora” savdabīgā vienpate: Keitija treniņbiksēs

Foto: LIJA JĒGERE

Koncertā stundas garumā Keitija izpildīs savas oriģināldziesmas, ģitāras pavadījumā.

Tiks izpildītas gan vecākas, gan jaunākas dziesmas, kuras tapušas pēdējo trīs gadu laikā.

Kā pēc izbrāķēšanas ”krēslu izaicinājumā” jūtas ekstravagantā Keitija Bārbale?

”Domāju, ka koncerts būs emocionāls un ekspresīvs, jo tajā atspoguļosies manas domas, sajūtas un uzskati,” smaida Keitija.

Foto: LIJA JĒGERE

Brīvajā laikā dziedātāja mācās producēt dziesmas. Vēlāk radītie skaņdarbi tiek ievietoti viņas ”Youtube” kanālā, kurā ikviens var noklausīties Keitijas veikumu un izteikt viedokli.

”Dziesmas, pie kuras pašlaik strādāju, nosaukums ir “Y8”. Tas man liekas nozīmīgs projekts, jo tāda stila dziesma man vēl nebūs bijusi,” atklāj Keitija.

Mūziķes nākotnes plānos ietilpst attīstīt savas producēšanas spējas un paplašināt mājas studiju ar nepieciešamo ekipējumu. Tas ir veids kā iegūt labāku skanējumu, jo pašlaik studijas tehnika ir minimāla.

”Kas notiks tālāk – to es vēl nezinu, par to arī neuztraucos. Zinu, ka kaut kas notiks tikai tad, ja tiks ieguldīts darbs, un to es esmu gatava darīt,” nobeidz Keitija.

2 komentāri