14 komentāri
”X Faktorā” iepazītā Karmena Puķjāne pastiprināti apmeklē solāriju, cerot iegūt mulates ādas krāsu
PUBLICITĀTES FOTO

Sarunā ar portālu Skaties.lv Karmena Puķjāne atklāj, ka jau kopš ziemas cenšas piepildīt savu sapni – kļūt melnādaina. Jauniete pašlaik bieži apmeklē solāriju, jo domā, ka tā iemantos vēlamo ādas krāsu.

Jau ziemas mēnešos šova zvaigzne izdomāja, ka vēlas sev tumšu ādu, jo gaiša neizceļas, bet rada vienmuļu iespaidu. Tas motivēja Karmenu sākt cītīgi apmeklēt solāriju.

Video: ”X Faktora” zvaigzne Karmena Puķjāne iepriecina fanus ar izjustu dziedājumu

Drīz vien jauniete sapratusi, ja kādu laiku apmeklē solāriju – divas un vairāk reizes nedēļā, tad kādu apmeklējumu var izlaist, bet brūnais tonis saglabāsies.

Šova zvaigzne ir droša, ka ar solārija palīdzību var iegūt vēlamo brūnumu, kā nekā mākslīgo iedegumu var paspilgtināt ar īpašiem krēmiem, kas mākslīgajam iedegumam piešķir papildus toni.

”Pamanīju, ka solārijā iegūtais brūnais tonis labi turas. Gribu sākoties vasarai būt šokolādes krāsā. Man patīk valkāt gaišu apģērbu, bet to vislabāk izceļ brūna āda,” skaidro Karmena.

Neskatoties uz grūto laiku valstī, Karmena joprojām sauļojas solārijā. Pakalpojums ir pieejams, bet, ja tā nebūs, viņa dosies uz pludmali, kā nekā dzīvo tikai pāris minūšu gājienā no jūras.

”X Faktora” zvaigznes Karmenas Puķjānes ieteikumi sievietēm pirms kluba apmeklējuma

”Iegūt “nēģeru” brūnumu nav nemaz tik viegli, tas ir ilgs un grūts darbs, kas prasa pacietību. Lēnām tuvojos savam mērķim,” priecājas Karmena.

Kādreiz Karmena baidījusies no ādas vēža un citām ar ādu saistītām slimībām, bet vairāk viņu tas viss nebaida.

Viņai ieteikti labi krēmi, kurus lietot gan pirms, gan pēc solārija. Āda vienmēr tiek mitrināta, atsvaidzināta, lai būtu mīksta un patīkama.

Kļūstot brūnai, Karmena saņem daudz vairāk komplimentus no puišiem. Viņai grūti izsekot līdzi visiem labajiem vārdiem.

”Mani nebaida, ja cilvēki izteiks kādas sliktas piezīmes, redzot mani un noturot par mulati. Svarīgi pašai būt mierā ar sevi. Man patīk atšķirties no citiem, būt īpašai,” tā Karmena.

Karmenas Puķjānes dziedātājas karjera pēc ”X Faktora” plaukst un zeļ

Arī par mūziku ”X Faktora” zvaigzne nav aizmirsusi. Tiklīdz beigsies valstī valdošais stāvoklis viņa atsāks apmeklēt vokālās nodarbības, jo uzskata, ka vienmēr var iemācīties ko jaunu.

”Mani uz ielām joprojām atpazīst. Cilvēki uzrunā, smaida, raksta vēstules. Tas liek aizdomāties, ka nevaru neko nedarīt un “mest mūziku krūmos”. Reti kuru cilvēku atceras, man tas jāizmanto, tāpēc apmeklēju nodarbības un pilnveidojos,” tā Karmena.

TOP komentāri

 • zobs
  +38 +35 -3

  zobs

  Baltā sieviete var cepties solārijā cik grib, pēc mulates tāpat neizskatīsies. Būs oranža (kā Tramps), un te jau redzams ka nav tālu no šī rezultāta.
 • pāķene kārtējā
  +38 +35 -3

  pāķene kārtējā

  Kāpēc te jāraksta par cilvēciņiem ar acīmredzamām garīgām novirzēm? Mulates ir patiešām skaistas, bet ne jau šī blozga! Varu saderēt, ka blozgai nav laba izglītība, un , ka viņa nestrādā labi atalgotu darbu. Ja tas viss būtu, viņa nebūtu tik aprobežota. Bet viņai ir pretīga pumpa zem deguna. To vajag izspiest un strutas šļāksies!
 • Lolliy

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!