”X Faktorā” iepazītā Gita Sarmule: Ar katru bērnu kļūstu jaunāka un skaistāka. Bērni ir mans skaistuma salons!

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs

Dziesmas ”Kovids” autore Gita Sarmule pārsteidza ”X Faktora” skatītājus, paziņojot, ka ir piecu bērnu mamma. Sieviete bērnus sauc par savu skaistuma un jaunības avotu, bet mūzika ir veids kā iepriecināt sevi un savus mīļos. Gitas aizraušanās ir dažādi rokdarbi, mājas darbi, kas ļauj nesēdēt mierā un rada ko skaistu!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Gita paziņo, ka ”X Faktora” priekšnesums bija viņas pirmā uzstāšanās un uzreiz visas Latvijas priekšā. Viņu pārņēma liels uztraukums, ko varēja just no pirmajām nodziedātajām rindiņām, vēlāk gan dziedājums palicis labāks, bet tas jau vairs nav iekļuvis TV ekrānos.

Jau šovakar! Piecu bērnu māmiņa uz ”X Faktora” skatuves izpildīs pašas sacerētu dziesmu ”Kovids”

”Mana uzstāšanās no apkārtējiem izpelnījās gan negatīvus, gan pozitīvus komentārus. Uz to biju gatava, jo zināju, ka šāda veida priekšnesums ne visiem ies pie sirds. Pie pašas dziedāšanas vēl daudz jāpiestrādā,” analizē Gita.

Uz šovu Gita gājusi ar dziesmu un patiesību par to, kas notiek šajā laikā.

”Kovids ir mana vienīgā sacerētā dziesma, neskaitot tās, kuras rakstīju skolas laikā. Šī dziesma tapa, jo gribēju savas izjūtas un sajūtas pateikt ar dziesmas vārdiem. Jo šis viss haoss jau ” aknās sēž” un ar humoru to gribēju pasniegt tautai,” tā Gita.

Gita turpinās darīt to, kas viņai patīk, labprāt šova pretendente vēlētos, lai dziesma tiek ierakstīta studijā un aiziet tautās.

Par atgriešanos uz ”X Faktora” skatuves piecu bērnu māmiņa saka, ka tas viss ir laika jautājums, ja viņa būs tikpat traka, tad atgriezīsies!

”Ģimene mani vienmēr ir atbalstījusi un atbalstīs. Viņi zina, ka man patīk dziedāt. Arī kaimiņiem, sveicinoties sejās ir smaidi, bet iespējams, ne visi zina par manu uzstāšanos,” smejas Gita.

Par sevi šova pretendente saka, ka ir laimīga piecu, burvīgu bērnu mamma. Viņa vienmēr ir gribējusi būt jauna, forša un jautra mamma – tas arī izdevies! Bērni ir Gitas visdārgākais, atvases padara viņu par aktīvu un sociālu māmiņu, kā nekā jādzīvo līdzi bērniem.

”Jūtos ar viņiem kā vienaudze, tas palīdz nenovecot. Esmu arī stingra un prasīga mamma. Ļoti patīk lutināt savu ģimeni, bez dziedāšanas man ļoti patīk gatavot, taisu dažādus videovlogus par gatavošanu savā ”Youtube” kanālā ”Gita and Co”. Mana aizraušanās ir arī dažādi rokdarbi,” atklāj Gita.

Brīvā laika piecu bērnu māmiņai ir maz, viņa cer, ka reiz diennaktī būs 36 stundas. Vienmēr viņa ir aizņemta ar kādu nodarbi, ja gadās brīvs mirklis, viņa labprāt lasa izglītojošu literatūru, zvejo, sēņo vai rakājas dārzā.

Pirmā meitiņa Gitai piedzima, kad viņai bija 19 gadu, un nu vecākajai meitai tūlīt būs 19! Šova pretendente vēlējusies bērnus ar mazu gadu starpību, pēc pāris gadiem piedzimis dēls, pēc vēl gada meita.

”Liktenis tā bija lēmis, ka pēc 10 gadu kopdzīves ar pirmo vīru mēs izšķīrāmies. Tas deva iespēju satikt mūža mīlestību, kuru cienu, mīlu un dievinu. Viņš mani atbalsta it visā. Esam kopā gandrīz jau 11 gadus. Mums ir divi burvīgi kopīgi bērni. Laimīgas laulības noslēpums ir cieņa vienam pret otru. Atbalstīšana grūtā brīdī, kā arī priekos un laimē. Darbs un vienam otra papildināšana – no kļūdām mēs mācamies. Nekļūdās tas, kurš neko nedara,” par ģimeni stāsta Gita.

Šova pretendente neapmeklē skaistumkopšanas salonus, jo uzskata, ka arī bez visiem saloniem ir skaista. Cilvēki netic, ka viņai ir piecas atvases, veikalos, kad retu reizi tiek pirkts vīns, viņai prasa dokumentus.

”Cilvēki saka, ka ar katru bērnu palieku jaunāka un skaistāka. Bērni ir mans skaistuma salons,” smejas Gita.

1 komentārs

X Faktors

Intars Busulis ir nokomplektējis savu “X Faktora” komandu! Diona, Loreta un Grēta dalās pirmajās sajūtās

“Kā tu spēji nodziedāt? Man klausoties bija “kamols kaklā”.” Arita Siliņa velta dziesmu mirušajai māsai

“Bez minstināšanās dodu tev krēslu!” Ekstravagantā, bet vienkāršā Katrīna Kovaļuka piesaista Intara Busuļa uzmanību

“X Faktoram” pārāk ekskluzīvi! Jūlija Leviona prezentē vienu no savām ģeniālajām dziesmām

“Jauki dzirdēt tik emocionāli pārpildītu skaņdarbu.” Busulis paslavē Dionu Liepiņu

“Ļoti skaisti, nav komentāru!” Grēta Grantiņa emocionāli izpilda vienu no Adeles populārākajām dziesmām

Loretas Klibiķes dziedājums ir tieši tas, kas vajadzīgs nogurušām dvēselēm, miesai un garam

Aleksandra Šimanovska daudz dziedājusi, konsultējusies ar vokālajiem pedagogiem! Vai mentors novērtēs ieguldīto darbu?

Larai Babinai apsēsties krēslā nav tik būtiski, kā palikt visām omītēm sirsniņās

Lauras Melbārdes vienkāršums, dabiskums un vokālās dotības apbur mentoru

Dziesma, balts krekls un guaša krāsas! Elizabete Ločmele pārsteidz ar īpašu performanci

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” pirmais “krēslu izaicinājums” ir klāt! Intars Busulis izvēlas savu komandu