Komentāri

Grandiozā šova ”X Faktors” trešās sezonas pretendente, dziedošā policiste Olga Laksa pēc šova nopietni pievērsusies muzikālajai attīstībai. Olga ierakstījusi pirmo singlu un uzņēmusi videoklipu.

Pateicoties šovam ”X Faktors”, Olga iepazinās ar dziedātāju, dziesmu autoru un studijas ”Voice” īpašnieku Aleksu Silveru.

”Iespējams, vīrieši baidās no sievietēm, kuras strādā policijā?” Inspektore Olga startē ”X Faktora” Rīgas atlasē

Daiļā kriminālpolicijas darbiniece Olga Laksa demonstrē sievišķību, pozitīvismu un trauslumu

Tā tika nošauti vairāki zaķi ar vienu šāvienu – Olga pie Aleksa uzlabo vokālās prasmes, kā arī Alekss ir viņas pirmā singla ”Стоп” (Stop) autors.

”Pirmo reizi izdzirdot ”Стоп” sapratu, ka dziesma ir par mani. Tā parāda manas izjūtas, atmiņas, ilgas un vēlmes. Priecājos, ka tieši šāda tipa dziesma ir mans pirmais singls,” priecājas Olga.

Videoklipā Olga parāda savu emocionalitāti, seksualitāti sievišķību un trauslumu.

”Esmu laimīga, ka mana muzikālā karjera sāk attīstīties. Tik ļoti to vēlējos un gaidīju. Pietuvojos savam sapnim par albuma izdošanu,” sajūsmināti nosaka Olga.

Olga piebilst, ka dziedāšana, sevis izlikšana mūzikā ir tas, kas viņu padara laimīgu, liek smaidīt un sniedz relaksāciju.

Dziedātāja vēlējās uzreiz izdod gan singlu, gan videoklipu, jo domā, ka klips ir lielisks papildinājums dziesmai, gluži kā atmiņas, kas izliktas emocionālos kadros.

Olga uzskata, ka dziesma būs lielisks papildinājums vasaras ballītēm, kā arī ļaus daudziem vilkt paralēles ar savu mīlas dzīvi.