”X Faktorā” iepazītā Andra Upmane: Tas, ka esmu vientuļā māte, nepadara mani sliktāku par citām sievietēm

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
”X Faktorā” iepazītā Andra Upmane: Tas, ka esmu vientuļā māte, nepadara mani sliktāku par citām sievietēm
ULDIS STEPANOVS

”X Faktora” pretendente Andra Upmane ir vientuļā māmiņa, kura nodarbojas ar dēla audzināšanu un muzicēšanu. Pēc dalības šovā viņa saņēmusi vairākus aicinājumus iesaistīties grupās. Jaunā māmiņa šovā ieguvusi pozitīvas enerģijas, radošuma lādiņu, ko steidz izmantot, solot drīzumā muzikālus jaunumus.

Andra pieteikusies ”X Faktoram”, jo sen jau vēlējusies, un, kad šogad māsa paziņojusi, ka sākusies pieteikšanās, viņa nav vilkusi garumā sapņa īstenošanu.

”Guli ātrāk, dziedi vairāk.” Aija Auškāpa saskata ko īpašu Andrā Upmanē

”Par uzstāšanos runājot, vienmēr jau var būt labāk, bet uztraukums darīja savu, jo ikdienā, kad dziedu, viss ir daudz labāk. Domāju, ka žūrijas vērtējums visā visumā bija korekts. Uzskatu, ka varēja būt daudz skarbāk! Lietas, ko viņi minēja, noteikti ņemšu vērā,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Andra.

Aija Auškāpa šova pretendentei ieteica – gulēt ātrāk, dziedāt vairāk, to viņa ievēro savā dzīvē, tāpat frāze – es būšu atpakaļ, kļuvusi tuva, jo viņa nedomā padoties, līdz nesasniegs muzikālos mērķus un atgriezīsies tik daudz, cik būs nepieciešams!

Andra dzied no agras bērnības, bērnudārzā piedalījusies konkursā ”Cālis”, vēlāk sekojusi mūzikas skola, vokālie ansambļi un mūzikas skolas koris.

”Pēc ”X Faktora” atlases ir izskanējuši piedāvājumi piedalīties dažādās grupās, ko negaidīju, bet tas mani iepriecināja, tātad esmu iepatikusies,” priecājas Andra.

Šova pretendente pati raksta dziesmas, kad rodas iedvesma, un ar apņēmību saka, ka drīzumā taps projekti, ar kuriem viņa varēs iepazīstināt savus klausītājus.

Andra ikdienā nodarbojas ar mūziku un dēla audzināšanu. Viņa cenšas izzināt sevi, atklāt sevī jaunas personības šķautnes un hobijus. Šobrīd jaunā sieviete atrodas sevis izzināšanas posmā.

”Man nepatīk, ka nereti cilvēki par citiem spriež, vadoties no vizuālā tēla vai mūzikas stila, kuru viņi klausās, vai izpilda. Nedomāju, ja cilvēkam patīk rokmūzika, ka viņš uzreiz ir ballīšu cilvēks, tas, kas vieno cilvēkus ir pati mūzika, ne ballītes,” nosaka Andra.

Andra savu muzikālo gaumi uzskata par daudzpusīgu, viņa klausās un dzied gan šlāgerus, popmūziku, blūzu, džezu, pankroku, smago metālu.

Foto: ULDIS STEPANOVS

Vairumu no jaunās mūziķes laika aizņem nepilnus divus gadus vecais dēls Braiens un viņa audzināšana. Vienai dēlu nākas audzināt, jo atvases tēvs ir ārzemēs.

Ja nepieciešams, Braienu pieskata Andras mamma vai viņas draudzenes, ar kurām šova pretendentei ir paveicies.

”Tas, ka man ir bērns un esmu vientuļā māte, nepadara mani sliktāku par citām sievietēm. Dēls manai dzīvei ir piedevis tik daudz pozitīvu vērtību un rada vēl lielāku jēgu dzīvei. Bērns mani pavisam noteikti ir padarījis laimīgāku. Esmu lepna par savu dēlu, jo viņš ir labākais, kas ar mani noticis,” ar lepnumu nosaka Andra.

Andra priecājas, ka Braiens, nesasniedzot divu gadu vecumu, demonstrē gudrību un muzikalitāti.

0 Komentāru

X Faktors

“X Faktora” finālā neiekļūst Diona Liepiņa

Viktors Buntovskis sajūsmina! Reinis Sējāns nespēj noticēt, ka 17 gadus vecs puika spējis tik emocionāli izstāstīt stāstu

Dziedājums lidojumā virs skatuves! Grēta Grantiņa izdzied mīlestību vienā no skaistākajām Adeles dziesmām

“Šis ir mans laiks!” Diona Liepiņa pusfinālā parāda, ka ne tikai lieliski dzied, bet arī dejo

Enerģijas sprādziens! Eduards Rediko uz skatuves uzstājas kopā ar “X Faktora” grupu

Noklausies! Duets “Bujāns” prezentē jaunu hitu "He, she, you & me"

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

“Stāvēju un trīcēju, tik tikko tiku vaļā no asarām.” Diona Liepiņa ir pateicīga par palikšanu šovā un turpmāk “tukšos” sevi vēl vairāk

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” ceturtā tiešraide; dalībnieki pārsteigs ar 1980. gadu ballīti un muzikālo elku dziesmām

“Nodziedāji nevainojami, tas bija ļoti skaisti!” Diona Liepiņa neslēpj pateicības asaras

Pirms pusfināla no “X Faktora” izstājas Deniels Bērziņš un Edgars Kārkliņš