”X Faktorā” ģimenes spēku un vienotību centīsies parādīt māte un meita no Liepājas

2 komentāri
”X Faktorā” ģimenes spēku un vienotību centīsies parādīt māte un meita no Liepājas
Ģrits Ozoliņš/F64

Šovā ”X Faktors” piedalās ne tikai solomākslinieki un grupas, bet arī dueti. Kā vienu no interesantākajiem televīzijas atlases duetiem var nosaukt mātes un meitas tandēmu. Četrdesmit trīs gadus vecā Veronika Vabele un astoņpadsmit gadus vecā Ārija labprāt pavada kopā laiku un nereti arī kopā dzied.

Uz šova pirmo atlasi Liepājā māte un meita ieradās, lai dziedātu atsevišķi, bet, žūrijas mudinātas, tomēr izlēma apvienoties un parādīt Latvijas ģimeņu stiprumu, spēku un vienotību. Arī bez šova māte un meita uzstājas kā duets, bet neaizmirst par solo dziedāšanu.

Ģimenes locekles nemācās nekur dziedāt, nekad nav apmeklējušas vokālās nodarbības, bet dzied pašas un visu nepieciešamo apgūst pašmācības ceļā.

”Es mācos Liepājas vakara (maiņu) vidusskolā, bet mamma strādā veikalā ”Maxima” par pārdevēju. Esam aizņemtas ar savām dzīvēm, man skola, draugi, mammai darbs un laiks kopā ar maniem brāļiem un māsām,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Ārija.

Brīvajā laikā Veronika labprāt tamborē un raksta dzeju, bet Ārija jau mēnesi ir sākusi lasīt grāmatas un vairumu brīvo laiku pavada ārā ar draugiem. Meitene smejoties stāsta, ka var kopā ar draugiem sēdēt sētā līdz pat naktij, sarunāties un vienkārši atpūsties.

”Nekur nesmeļos iedvesmu dzejai. Tā vienkārši atnāk pie manis un top dzejolis. Varu noskatīties filmu un uzrakstīt dzejoli. Varu noklausīties dziesmu un tā mani tā iespaidos, ka taps dzejolis, nav tā, ka rakstu tikai par pašas piedzīvoto. Dzejas rakstīšana ir labs veids, kā izlādēt emocijas, iegūt emocionālo līdzsvaru,” tā Veronika.

Māte un meita bieži vien vada kāzas un dzimšanas dienas, tad šie uzrakstītie dzejoļi lieliski noder dažādās uzrunās. Dzīvojot Daugavpilī, dzejoļus nereti publiskoja vietējā avīze, bet pēc pārcelšanās uz Liepāju tie krājas kladītē un noput, stāvot plauktiņā, jo nav iespējas tos izmantot.

”Mēs bieži vien ejam kopā uz klubu. Atceros, kad mamma pirmo reizi piedāvāja, man likās, kā es tā iešu ar mammu. Tas būs galīgi garām, ar draugiem tikai ir interesanti! Pēc kopīgās reizes klubā sapratu, ka tas ir forši pavadīt laiku kopā ar mammu un nevarēju vairāk sagaidīt, kad vēl iesim,” smejas Ārija.

2 komentāri