”X Faktora” ģenerālmēģinājumā ”Rozes” piedzīvo misēkli ar spīdumiņiem

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

5 komentāri
”X Faktora” ģenerālmēģinājumā ”Rozes” piedzīvo misēkli ar spīdumiņiem
PUBLICITĀTES FOTO

Strādājot ar ”X Faktora” piektās tiešraides dziesmām, duets ”Rozes” pat strīdējušās, lai beigās nonāktu pie vienota kopsaucēja. Dvīnes ir drošas, ka viņas ir gatavas vakara tiešraidei un parādīs visu, ko spēj!

”Šonedēļ ļoti daudz strādājām, pārdomājām ikvienu niansi, mainījām balsis, lai beigās iegūtu rezultātu, kas mums patīk. Zinām, ja patiks mums pašām – patiks arī skatītājiem,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta ”Rozes”.

”Rozes” skaidro, kā izvēlas apģērbu. Dvīņu māsām ir būtiski gudri iepirkties

Dvīnes atklāj, ka mēģinājumu process nebija viegls, bija daudz nesaprašanās viņu starpā, tāpēc duets piekto šova nedēļu nevar nosaukt par vieglu.

”Kā jau visi cilvēki arī mēs reizēm strīdamies. Parasti strīda karstumā nogurstam – iestājas klusums un mierīgi turpinām runāt. Sanāk, ka kāpinām emocijas, tad vienkārši palaižam visu situāciju vaļā,” strīdus situācijas komentē ”Rozes”.

”Rozes” smejoties stāsta, ka ilgi viņas nespēj strīdēties, jo nogurums rada vēlmi izbeigt visu negatīvo.

”Ja mati izskatās perfekti, grimam nav nozīmes.” Duets ”Rozes” atklāj skaistuma noslēpumus

Dziedātājas ir drošas, ka koncertam ir labi sagatavojušās un viss viņām izdosies labi. Abas dziesmas ir sagatavotas godam!

Vienā no priekšnesumiem būs iesaistīti spīdumiņi, kas kritīs no gaisa. Kad māsas pirmo reizi uz “X Faktora” lielās skatuves mēģināja hitu Sanija ievilka elpu kopā ar spīdumiem.

”Saucu – ūdeni, ūdeni! Visi uztraucās. Sanāca interesanta situācija, pirmo reizi dzīvē ieriju spīdumus, nenovēlu to nevienam – nav jauka sajūta,” caur smiekliem saka Sanija.

Dvīnes Sanita un Sanija Rozes ”X Faktorā” demonstrē māsu spēku

Kļūme ir novērsta, un tiešraidē spīdumi no gaisa kritīs citā leņķī un nekādā veidā nesasniegs māsas.

Ar kādiem hitiem piektajā tiešraidē pārsteigs māsas “Rozes”? Skaties jau šovakar!

5 komentāri