”X Faktora” garāko matu īpašniece Žeņa skaidro, kāpēc neapmeklē klubus un gandrīz nelieto alkoholu

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
”X Faktora” garāko matu īpašniece Žeņa skaidro, kāpēc neapmeklē klubus un gandrīz nelieto alkoholu
instagram.com/kruzhe/

Šovā ”X Faktors” redzami dažādu vecumu, stilu, profesiju pārstāvji, kuriem vizuāli ir kādas īpašas ”odziņas”. Par vienu no šādām daiļā dzimuma būtnēm var nosaukt rīdzinieci Jevgēniju Krupenkinu, kura apbūra gan žūriju, gan citus dalībniekus ar saviem skaistajiem, ļoti garajiem matiem. Žeņa atklāj gan skaistu matu noslēpumu, gan pastāsta, kāpēc nav alkohola un naktsklubu piekritēja.

Jevgēnijai jau labu laiku bija doma par došanos uz ārzemēm un piedalīšanos ”The Voice” vai ”X Faktors” šovos. Skaisto matu īpašniece plānoja doties uz Ukrainu, ne Angliju, jo mūsu eiropiešu dziedāšanas līmenis ir tuvāks Ukrainas līmenim.

Laika trūkuma dēļ Jevgēnijai neizdevās doties uz šovu atlasēm, un tad viņa pamanīja, ka tepat Latvijā ir atlase vietējam ”X Faktoram”. Jaunā sieviete nodomājusi, ka visam savs laiks un vieta. Nekur nav tik labi kā dzimtenē, tas attiecas arī uz dziedātājas karjeras attīstību.

”Neviens mani nemotivēja piedalīties, pati izlēmu, ka vajag, gāju un darīju. Sapratu, ka dziedāšanas ziņā vēlos vairāk nekā spēj sniegt manas istabas plašums. Sapratu, ir pienācis mans laiks,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Jevgēnija.

Darba dienas skaisto matu īpašniecei paiet, strādājot kompānijā ”airBaltic”, kurā viņa darbojas kā sociālo mediju speciāliste. Ikdienā nākas gan sēdēt birojā un atbildēt uz e-pastiem, gan veidot jaunus projektus, rakstīt zīmola prezentēšanas tekstus, sociālajos tīklos popularizēt zīmola atpazīstamību.

”Esmu radošs cilvēks, patīk menedžēt lietas, izdomāt idejas un realizēt tās. Dievinu radošumu. Tāpēc arī mūzikā mēģinu pielikt savu piegājienu, manieri, izdomāt dziesmām citus aranžējumus, lai nenodziedu kādu dziesmu tieši tāpat kā oriģinālais izpildītājs,” tā Jevgēnija.

Šova pretendentei savā ziņā var pārmest darbaholismu, pat sēžot ”X Faktora” atlasē, viņai telefons neizgāja no rokas, teju visus brīvos mirkļus viņa pavadīja, atbildot uz e-pastiem.

Žeņai ļoti patīk apgūt jaunas valodas, viņa var sarunāties latviski, krieviski, angliski, mazliet zviedriski un saprot sev pateikto spāņu valodā, bet prakses trūkuma dēļ nespēj atbildēt.

”Uz karaokēm un klubiem neeju. Ja vēlos padziedāt saku savējiem, lai iet pastaigāties. Paliekot mājās varu padziedāt. Nekad neesmu bijusi klubu cilvēks, varu divas reizes gadā aiziet padejot, bet tas nav tā, ka katru piektdienu mani var redzēt klubā. Man nepatīk nakts dzīve,” atklāj Žeņa.

Jevgēnija gandrīz nemaz nelieto alkoholu, viņai tas gluži vienkārši negaršo, nekad vairāk par diviem kokteiļiem skaistule neizdzer. Dziedātāja piebilst, ka alkohola patēriņš ir jākontrolē, bet labāk, ja nekas nav jākontrolē.

Jaunajai dziedātājai patīk mūzika, patīk dejošana, tikai tāpēc viņu reizi pa reizei var redzēt kādā no naktsklubiem. Brīvajā laikā viņa labprāt lasa grāmatas, apmeklē kino, dodas pastaigās, dievina pārgājienus un fotogrāfiju, laiks tiek veltīts, lai padziļināti apgūtu programmu ”Photoshop”.

Par skaistajiem matiem Žeņa saka lielu paldies tētim un mammai, kā nekā tieši viņu labie gēni snieguši tādu skaistumu. Skaistās galvasrotas īpašniece nezina, kur slēpjas skaistu matu noslēpums, viņa vienkārši vairākos gados reizi dodas uz frizētavu un apgriež pašus galiņus, mazgā matus ar parastu šampūnu un neizmanto pat kondicionieri.

”Kondicionieri un matu maskas nelietoju. Nekrāsoju matus, vienreiz dzīvē man ir bijuši nokrāsoti sarkani matu galiņi un tas arī ir viss. Ātri izmazgāju matus, nekad nepatērēju vairāk par desmit minūtēm, arī izžūst man viņi 10-15 minūšu laikā. Iesaku sievietēm nekrāsot matus, bet priecāties par savu patieso matu toni,” smaida Žeņa.

Bērnībā dziedātājai bijuši ļoti īsi mati, tik īsi, ka daudzi viņu jaukuši ar puisi. Mamma uzskatījusi, ka mati visu laiku jāgriež īsi, tad vēlāk tie augs dubultā.

Jevgēnija atceras, ka, spēlējoties smilšu kastē, ar viņu vēlējušies draudzēties puiši, ne meitenes. Tāpat viņa skolā apskaudusi meitenes ar bizēm un lielajām bantēm.

”Gari mati un frizētavas neapmeklēšana ir lielisks naudas ietaupīšanas veids. Klausoties draudzeņu stāstus par astronomiskajām summām, kuras viņas atstājušas frizētavā, priecājos, ka man izdodas ietaupīt,” tā Jevgēnija.

Kā savu skaistuma lietu fetišu skaisto matu īpašniece nosauc auskarus. Ar šo rotaslietu viņa ir apsēsta un bieži vien pavada laiku internetā pētot auskaru bildes un pasūtot sev jaunus pārus.

1 komentārs