Komentāri
”X Faktora” fināliste Līga Rīdere publisko krāšņu foto no daudzbērnu ģimenes ikdienas
Elīza Ella Dumpe

Maija sākumā par māmiņu trešajai atvasei kļuva dziedātāja Līga Rīdere, kuru kā vetārsti Latvija iepazina šova ”X Faktors” pirmajā sezonā. Nu viņa sociālajos tīklos publiskojusi košu ģimenes fotogrāfiju un atklājusi, kā iejutusies daudzbērnu mammas lomā.

Līga Rīdere meitiņu laida pasaulē mājdzemdībās, un vecāki mazulītei izvēlējās vārdu Marta.

Nu, kad kopš dzemdībām pagājis gandrīz mēnesis, dziedātāja savā ”Instagram” foto blogā publicējusi košu ģimenes fotogrāfiju un atklājusi, kā iejutusies daudzbērnu māmiņas lomā.

”Laiks ir brīnišķīgs, vasara ir mans mīļākais gadalaiks, un tās tuvošanās ir jūtama! Bet laiks skrien nemanot. Jo katru vakaru es jūtos kā mans vecākais puika šai fotomirklī! Aizmigt var jebkur un jebkādā pozā,” raksta Līga.

View this post on Instagram

Laiks ir brīnišķīgs, vasara ir mans mīļākais gadalaiks …un tās tuvošanās ir jūtama! 😍🌞 Bet laiks skrien nemanot… Jo katru vakaru es jūtos kā mans vecākais puika šai fotomirklī! 😅 ..aizmigt var jebkur un jebkādā pozā. Otrs skaistums, ko gūstu kopā ar Martu, ir agrie rīti (katra nakts nomoda stunda) dzestrā gaisa un putnu čalu ieskauta. Jūtos kā Saulgriežu naktī.. Katru nakti! 🌄🕟☀️🌾 Burvīgi.. un mokoši reizēm.. jo acis līp ciet! 😅 Tad bēbīte aizmieg un man 4.00 vairs nenāk miegs. Bet 7.00 lūdzu ļaujiet man pagulēt.. “Miegs mīkstajiem”, teiktu mans vìrs. Un dienas cēliens var sākties! 😎👌#Labrīt #LīgaRīdere #momof3 #dienaskādienas #breastfeeding #sleepiscrucial

A post shared by Līga Rīdere (@ligaridere) on

Līga atklāj, ka līdz ar meitiņas ienākšanu ģimenē izbauda vēl kādu prieku: ”Otrs skaistums, ko gūstu kopā ar Martu, ir agrie rīti (katra nakts nomoda stunda) dzestrā gaisa un putnu čalu ieskauta. Jūtos kā Saulgriežu naktī. Katru nakti! Burvīgi un mokoši reizēm, jo acis līp ciet!

Tad bēbīte aizmieg, un man 4.00 vairs nenāk miegs. Bet 7.00 lūdzu ļaujiet man pagulēt. “Miegs mīkstajiem,” teiktu mans vīrs. Un dienas cēliens var sākties!”

Līga un viņas vīrs Druvis ir vecāki arī diviem dēliem – Regnāram un Eināram.