“X Faktora” finālā dalībnieki uzstāsies kopā ar Latvijas mūzikas superzvaigznēm

18 komentāri
“X Faktora” finālā dalībnieki uzstāsies kopā ar Latvijas mūzikas superzvaigznēm
Toms Norde

Lielais “X Faktora” fināls straujiem soļiem tuvojas, un tas būs redzams jau šo svētdien, 3. decembra vakarā, kanālā TV3. Skaidrs, ka pārsteigumu noslēguma raidījumā netrūks, un viens no tiem, ko varam atklāt jau tagad, – finālisti uzstāsies kopā ar Latvijā pazīstamiem dziedātājiem.

Skatītāju mīlestība līdz finālam aizvedusi Arturu, Līgu un Adrianu, kuri šova izšķirošajā cīņā dziedās trīs pilnīgi jaunas un līdz šim viņu izpildījumā nedzirdētas ārzemju un latviešu dziesmas. Tiks izpildītas tādu mākslinieku kā Džona Bon Džovi, Dženisas Džoplinas, Keitijas Perijas, Maikla Džeksona, Gunāra Kalniņa, Igo, grupas ”Prāta Vētra” un citu mākslinieku pazīstamākie skaņdarbi.

Fināla īpašais pārsteigums – pretendenti uz ”X Faktora” skatuves uzstāsies duetā ar Latvijā pazīstamu mūziķi: Arturs ar Donu (Artūru Šingireju), Līga Rīdere ar Intaru Busuli un Adriana Miglāne ar Ralfu Eilandu.

Svētdienas vakarā skatītāji varēs izdzīvot ne tikai pretendentu priekšnesumus, bet arī piecu lielisku viesmākslinieku uzstāšanos. Uz ”X Faktora” skatuves kāps Mančestras duets ”Hurts”, grupas ”Ewert and the Two Dragons”, ”Instrumenti”, Intars Busulis un ”Abonementa orķestris” un Dons.

Latvijas ”X Faktora” pirmās sezonas uzvarētājs iegūs slavu un galveno balvu – 10 tūkstošus eiro, kā arī ekskluzīvu sadarbību ar ierakstu kompāniju ”Sony Music”.

18 komentāri