”X Faktora” dalībnieku novēlējumi Latvijai simtgadē! Kā dziedātāji svinēs svētkus?

0 Komentāru
”X Faktora” dalībnieku novēlējumi Latvijai simtgadē! Kā dziedātāji svinēs svētkus?
TOMS NORDE

Šogad Latvija svinēs savu simto dzimšanas dienu. Visā Latvijā notiek dažādi svētku pasākumi, koncerti, piemiņas mirkļi. Lai arī ”X Faktora” dalībnieki varētu svinēt valsts jubileju, 18. novembrī nebūs iknedēļas koncerts. Kā plāno valsts svētkus pavadīt ”X Faktora” zvaigznes?

Grupa ”Carnelian” 18. novembri vienmēr svin citādāk, reizēm tas notiek ”Staro Rīga” pasākumos, reizēm mājās ar ģimeni, baudot svētku maltīti.

Šogad grupa uzstāsies Iecavas ”Gada cilvēks” apbalvošanā un vakarpusē dosies uz Rīgu, kur ”Staro Rīga” ietvaros ”X Faktoram” būs savs stūrītis. Tāpat jaunietes plāno palikt uz uguņošanu.

”Mēs esam lepnas par neatkarīgu Latviju, cilvēkiem, kuri ieguldīja daudz darba un atdeva savas dzīvības, lai Latvija tāda šodien būtu,” tā ”Carnelian”.

Dziedātājas uzskata, ka katram latvietim ir svarīgi šie svētki, tāpēc viņas novēl izbaudīt šo simto dzimšanas dienu.

”Valstij novēlam nepakļauties citām varām, būt vienmēr sakoptai un pilnai ar atbildīgiem, iejūtīgiem, radošiem un mērķtiecīgiem cilvēkiem!” novēl ”Carnelian”.

Dziedātājs Didzis Melderis parasti Latvijas dzimšanas dienu svin kopā ar ģimeni, arī šis gads nebūs izņēmums.

”18. novembrī vēlos būt mājās un aizbraukt pie dabas, nedaudz atpūsties no skriešanas un vakarā aiziet uz kādu skaistu koncertu,” Didzis atklāj savus svētku svinēšanas plānus.

Didzis novēl svētkus pavadīt kopā ar sev mīļajiem un apmeklēt kādu simtgades koncertu, kā nekā tajos ir tik daudz skaistuma! Lai saule!

Grupa ”Baritoni” stāsta, ka parasti svētki tiek svinēti, apmeklējot kādu pasākumu, kas veltīts Latvijas svētkiem. Nereti arī paši uzstājas šādos svētku koncertos. Tas viss veicina lielākas svētku un kopības sajūtas.

”Latvija kā neatkarīga valsts mums nozīmē brīvību un lepnumu par to, ka mums ir zeme, kura pašiem jāpieskata un jālolo. Šajā svētku laikā aicinām nospraust mērķus, ticēt sev un darīt – Latvija sākas katrā no mums,” tā grupa ”Baritoni”.

Šogad puišu grupa svētkus svinēs katrs savā pilsētā, apmeklējot svētkiem veltītos pasākumus.

”Radio trio” Latvijas dzimšanas dienu svin ģimenes vai draugu lokā ar svētku vakariņām, pastaigu, kādu koncertu un salūtu. Šogad svētki tiks svinēti savā ”trio” ģimenes lokā, kopā ar Latvijas Radio Bigbendu uzstājoties svētku koncertā Ventspilī.

Neatkarīga Latvija meitenēm nozīmē izvēles un rīcības brīvību. Visiem kopā ar cilvēcību un mīlestību veidot šo valsti par vietu, kur dzīvot, nevis izdzīvot.

”Viens par visiem – visi par vienu!” Tā skan mūsu novēlējums Latvijai svētkos. Kas modina katrā latvietī sirds apziņu un apjausmu par to, ka gaišu nākotni radām katrs, individuāli uzņemoties pilnu atbildību par valsti, un tā rodas kopā spēks. Mēs to varam!” novēl ”Radio trio”.

0 Komentāru