”X Faktora” dalībnieks Reinis Straume un ”Double Faced Eels” prezentē jestrās Eirovīzijas dziesmas video

0 Komentāru
”X Faktora” dalībnieks Reinis Straume un ”Double Faced Eels” prezentē jestrās Eirovīzijas dziesmas video
ROBERTS ĀBOLTIŅŠ

Ieskandinot 2019. gadu, grupa ”Double Faced Eels” un dziedātājs Reinis Straume, kuru iepazinām šovā “X Faktors”, klajā laiž videoversiju dziesmai ”Fire”. Ar hītu mūziķi piedalās Eirovīzijas nacionālās atlases pusfinālā un cer pārstāvēt valsti Eirovīzijas konkursa lielajā finālā.

”Fire” ir klausītājiem pazīstamās grupas dziesmas ”Liesma” angliskā versija.

Interesanti, ka šī versija tapa vēl pirms latviešu valodā izdotās dziesmas un bija viena no pirmajām, muzikālajām skicēm, kuras grupa apkopoja 2018. gada septembrī izdotajā EP albumā ”Atspulgs”.

””Fire” ir par to mazo nemiera gariņu, kurš mājo cilvēkos, kuriem ir sapnis paveikt, ko lielu, nospraust mērķi un to sasniegt. Neatkarīgi no mērķa, process no mums kaut ko paņem. Šī dziesma ir domāta tiem brīžiem, kad nepieciešams sev atgādināt, ka tu to vari,” tā grupas solists Reinis Straume.

Grupa nolēma, ka šāds visnotaļ latvisks ”mēs to varam” gariņš ir jāparāda arī pasaulei, tāpēc viņi vēlas uzvarēt nacionālajā atlasē.

”Fire” un pērn izdotais EP albums ”Atspulgs” iezīmē pārsteidzošu, jaunu muzikālo virzienu grupas skanējumā — mazāk ģitāras, vairāk elektronisko izteiksmes līdzekļu.

”Ar ”Fire” esam akcentējuši savu jauno stilistisko virzienu. Konkrētā kompozīcija netika mērķtiecīgi rakstīta Eirovīzijai, tāpēc nācās pacīnīties, lai to saīsinātu konkursa nolikuma formātam. Dzīvajā versijā gan neskopojamies, koncertos spēlējam ne tikai garāku dziesmas versiju, bet to darām ar kārtīgu rokmūzikas attieksmi un ģitāras solo,” tā grupas dibinātājs Marka.

0 Komentāru