“X Faktora” dalībnieks Oskars Millers rada dziesmu uz patiesu notikumu pamata

0 Komentāru
“X Faktora” dalībnieks Oskars Millers rada dziesmu uz patiesu notikumu pamata
ELVISS LĀCIS

Grupas ”Rock’n’berries” solists Oskars Millers, kurš zināms arī kā viens no šova ”X Faktors” otrās sezonas divpadsmit finālistiem, sadarbībā ar latviešu dīdžeju un producentu Makree apvienojušies, lai radītu dziesmu ”Kurš gan cits”.

Hīts tapis dziesmu rakstīšanas nometnē un tas balstīts uz patiesiem notikumiem, kuri notikuši ar Oskaru un viņa mīļoto, dziedātāju Katrīni Lukins. Oskars aicina klausīties dziesmu un klausoties uzzināt šos patiesos notikumus!

”Šī ir mana otrā un veiksmīgākā dziesmu rakstīšanas nometne. Oskaru iepriekš biju dzirdējis viņa grupas ”Rock’n’berries” koncertos, taču nekad nebiju domājis, ka mēs varētu atrast kopīgu valodu, rakstot mūziku.

Bet kā jau tas dzīvē notiek – satikāmies nometnē, izvirzījām ideju, kādā virzienā vēlamies doties, un dziesma radās dabiski,” norāda Makree, kurš producējis mūziku tādiem māksliniekiem kā Dons, Dvīnes, Justs un Aminata.

Oskaram šī ir pirmā pieredze ”RIGaLIVE” dziesmu rakstīšanas nometnē, iejūtoties gan dziedātāja, gan dziesmu autora lomā.

Veiksmīgas izlozes rezultātā Oskaram sanāca iepazīties un darboties kopā ar dīdžeju Makree. Sadarbības rezultātā tapa dziesma ”Kurš gan cits”.

”Dziesmas pamatā ir stāsts par apjukumu, ar kuru saskaras ikviens no mums. Tā ir tā sajūta, kad nevis vienkārši atrodies tumsā, bet jau pats esi kļuvis par tumsu. Un vienīgais, kas var glābt no šīs bezpalīdzīgās situācijas, ir mīlestība,” tā Oskara.

 

0 Komentāru