”X Faktora” dalībnieki gatavojas vakara tiešraidei! Ielūkojies patriotiskā koncerta mēģinājumā

1 komentārs
”X Faktora” dalībnieki gatavojas vakara tiešraidei! Ielūkojies patriotiskā koncerta mēģinājumā
OKSANA DŽADANA, F64

Klāt kārtējā svētdiena un līdz ar to ”X Faktora” tiešraide. Šoreiz dziedātājiem nāksies kārtīgi pasvīst. Arī šovakar šovu pametīs divi dalībnieki! Tas rada papildus spriedzi un vēl nopietnāku pievēršanos mēģinājumu procesam. Neviens nevēlas pamest šovu tā pilnbriedā.

Skaties.lv ielūkojās aizkulisēs, kur jau no agra rīta risinās mēģinājumi un cita veida gatavošanās vakaram.

Dalībniekiem stresu jau rada fakts, ka viņi paliek arvien mazāk un mazāk, nu topošās zvaigznes uztraucas arī par to, ka šovu pametīs divi dalībnieki. Neviens nevēlas aiziet, tāpat nevēlas, lai aiziet citi dalībnieki, kuri jau kļuvuši par draugiem.

Pastiprināts stress, motivācija censties vēl vairāk, neļauj pat uz mirkli apstāties gatavošanās procesam. Ikviens vēlas parādīt sevi no labākās puses, tāpēc uz skatuves izmanto visu sev atvēlēto mēģinājumu laiku.

Papildus tam dziedātāji lūdz padomus saviem mentoriem, horeogrāfam, režisoram, kā arī vokālajam konsultantam.

Laikā, kad kāds no dziedātājiem mēģina, pārējiem dziedātājiem ir iespēja skatīties viņu uzstāšanos, salīdzināt ar sevi, un apzināties, kuri šajā nedēļā ir labākie.

Kinostudijas telpās topošās zvaigznes dungo dziesmas, atkārto deju kustības, emocionāli noskaņojas dziedājumam un sociālajos tīklos aicina savus atbalstītājus tiešraidē neaizmirst par iespēju balsot!

Mēģinājumi prasa daudz darba, pūles, stresa, negulētas naktis, strādāšanu pašiem ar sevi, iejušanos jaunos tēlos, bet dalībnieki priecājas par ikdienu nedēļu, kuru aizvada ”X Faktorā”.

Ceturtā ”X Faktora” tiešraide tiks aizvadīta patriotisma zīmē. Dziedātāji izpildīs latviešu autoru vai mākslinieku dziedātās dziesmas! Spied šeit un uzzini, kādas dziesmas šajā nedēļā izpildīs dalībnieki!

Nepalaid garām! Šajā svētdienas vakarā skaties ”X Faktora” tiešraidi un baudi lielisko svētku koncertu! Pieslēdzies 11. novembra vakarā!

Vēlies vērot koncertu klātienē? Biļetes iegādājies ŠEIT!

1 komentārs