5 komentāri

Tavai uzmanībai izaicinājumu sacensības “Akropoles Faktors” 2. sērija! Lai gan ”X Faktora” cīņu svētdienas vakarā bija jāpamet Pāvelam Fomkinam, kurš piekāpās Reinim Liepam, abi ir stājušies viens otram pretī vēl vienā cīņā.

Abi puiši sacentīsies ielu muzicēšanas prasmē iepirkšanās un atpūtas galvaspilsētā ”Akropole” un mēģinās iekarot skatītāju simpātijas ar savu dabisko šarmu bez grima, prožektoriem un mikrofona.

Kamēr Pāvels ērtu muzicēšanas vietu atrod pavisam ātri, Reinis vēl ilgi meklē piemērotu  lokāciju savam īpašajam priekšnesumam, taču puisis nepavisam nav uztraucies, jo, kā pats atzīstas, uz ielas jau ir spēlējis. Izrādās, Reinis meklē īpašu fonu, pret kuru ”rezonēs” skaņa, un to arī beidzot veiksmīgi atrod. Nu viņš ir gatavs apburt savus klausītājus!

Lai gan Reinis iesāk pārliecinoši, garāmgājēji pagaidām neizraisa sevišķi lielu sajūsmu un dodas garām.

Tikmēr Pāvels jau ir krietni iesilis, un arī monētas lēnām ripo viņa ģitāras somā. Iespējams, tas tāpēc, ka Pāvels izvēlas romantiskas un meitenēm īpaši simpātiskas kompozīcijas, kamēr

Reinī meitenes gan klausās, bet nauda paliek viņu maciņos. Ko darīt? Viņš izlemj likt ārā visu savu dziesmu arsenālu un dzied visas pēc kārtas!

Pāvels uz sava priekšnesuma beigām ir pataupījis īstu pērli – populāro Raimonda Paula dziesmu ”Я тебя рисую”, ko savā koncertrepertuārā bieži iekļauj arī ”X Faktora” žūrijas loceklis Intars Busulis. Vai šis trumpis ļaus Pāvelam uzvarēt?

Kamēr Pāvels skaita naudu, Reinis šo visu uztver kā lielisku izklaidi un pavada laiku ar meitenēm, kuras tomēr apstājušās pie viņa, lai padziedātu līdzi pasaules hitiem. Un izrādās, ka meitenes nemaz nav vietējās – Reinis sev ieguvis ārzemju fanes un meitenes telefonu!

Kad atvēlētais laiks muzicēšanai ir beidzies, abi puiši savelk bilanci.

Pāvela kontā – 13,7 eiro, bet Reinis nopelnījis… To uzzināsi, noskatoties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!