“X Faktoru” pamet pirms fināla tiešraidēm par galveno favorīti uzskatītā Alise Haijima

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

“X Faktoru” pamet pirms fināla tiešraidēm par galveno favorīti uzskatītā Alise Haijima
INSTAGRAM

Pagājušajā nedēļā “X Faktors” atgriezās ierastajās sliedēs, un no šova mājās devās “tikai” viens dalībnieks. Tas bija jelgavnieks Edgars Kreilis, bet kurš vai kura tā būs šonedēļ? Skaties “X Faktora” tiešraidē jau plkst. 20.20!

Arī šonedēļ dalībnieki savus fanus un “X Faktora” skatītājus priecēs ar diviem priekšnesumiem, un kādam no nu jau vairs tikai pieciem dalībniekiem tie būs pēdējie.

“Tautumeitas”, kuras joprojām uzstāsies piecu meiteņu sastāvā, “Instagram” zvaigzne 17 gadīgā Adriana Miglāne, Rūjienas lepnums, kurš nupat saņēmis arī pilsētas Goda pilsoņa statusu, Arturs Gruzdiņš, dziedošā veterinārārste Līga Rīdere vai skaistule ar japāņu asinīm Alise Haijima – kuram šovakar būs veiksmīgākais priekšnesums, bet kurš dosies mājās? Noskaidrosim jau pavisam drīz!

Piedalies arī diskusijās, kur vari dalīties savās pārdomās gan par kādu no priekšnesumiem, gan žūrijas vērtējumu, gan visu, kas ienāk prātā.

Atjaunot

Čats

    Pievienot komentāru

    Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!