Komentāri

Ar jaunu dziesmu latviešu valodā “Tikai uz brīdi” klausītājus iepriecina dziedātāja Melita, pilnajā vārdā Melita Rozentāle, kuru Latvija iepazina muzikālā šova ”X Faktors” trešajā sezonā. Jaunais singls ir priekšvēstnesis dziedātājas nākamajā gadā gaidāmajam minialbumam.

Dziesma tapusi, sadarbojoties ar pazīstamo komponistu un producentu Jāni Ķirsi un šā gada Latvijas Literatūras gada balvas laureātu dzejnieku Jāni Vādoni, īstajā vārdā Jāni Veckrāci.

“Brīvajā laikā esmu aizrāvusies ar dzejas lasīšanu. Jāņa Vādoņa dzejoli, kas izmantots šajā dziesmā, atradu dzejnieka dzejoļu krājumā “Pagaidām iesāpas elpa”. Dzejoļa saturs un zīmīgā rindiņa “mūžīgi mūžos, vai tikai uz brīdi” uzrunāja mani, nosūtīju to producentam Jānim Ķirsim, kurš šo dzeju ietērpa muzikālā noformējumā,” par jaunās dziesmas tapšanu saka Melita.

Dziesmas videoklips tapis sadarbībā ar režisoru Artūru Zepu un operatoru Kasparu Krauzi, un tas vēsta par cilvēku iedomātām sienām un barjerām, kas traucē saprasties, arī par vērtībām: laiku, ģimeni un iespēju būt kopā. Cilvēki pasaulē ir tikai uz brīdi, un to pavada centienos saprasties. Tā ir vienīgā robeža starp tuvinieku un svešinieku.

Savukārt dzejnieks Jānis Vādons atzīst: “Priecājos, ka mana dzejoļa motīvi iedvesmojuši interesantu muzikālu jaunradi. Tomēr visi lauri par pašu dziesmu, protams, pieder gan komponistam, gan dziedātājai Melitai. Patīkami, ka videoklips pārsteidz ar neklišejisku pieeju. Tajā man visforšākais šķiet 01:09 redzamais mirklis.”

Ar Raimonda Paula dziesmu pašmāju mūzikā debitē Melita

Melita Latvijas mūzikā sevi pieteica pērnā gada maijā, izpildot Raimonda Paula dziesmu “Pazaudētās debesis” kopā ar hiphop mūzikas izpildītāju Edavārdi, bet rudenī TV skatītāji viņu iepazina muzikālajā šovā ”X Faktors”.