Komentāri
“X Faktora” censoņa Dmitrija sirdī jau no vidusskolas laikiem mājo mīlestība bez atbildes. Jūtu iespaidā radīti 19 singli
NAURIS GARKAKLIS

Šova ”X Faktors” Rīgas atlasē īpašu uzmanību sava spilgtā tērpa un atraktivitātes iespaidā ieguva 32 gadus vecais Dmitrijs. Puisis ieradās atlasē savās labākajās drēbēs un neslēpa, ka visas dziesmas velta vidusskolas mīlestībai.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dmitrijs stāsta, ka nav domājis, ko vilkt uz ”X Faktora” atlasi, jo viņam ir viens īpašs kostīms, tāpēc uzvilcis savas labākās drēbes. Tādā veidā parādot, ka šovs ir nozīmīgs notikums.

”Kostīmu pirku, lai varētu iet uz klubiem, diskotēkām. Vakar biju Vecrīgā, ik pēc pusstundas kāds ar mani fotografējās, cilvēkiem tik ļoti patīk mans uzvalks. Labu pirkumu esmu veicis,” priecājas Dmitrijs.

Cilvēku uzmanības dēļ jaunais dziedātājs jau sajuties kā zvaigzne – tas ir aizraujoši, interesanti.

Dmitrijs atklāj, ka ir ierakstījis 19 singlus un divus albumus, bet vēl četri albumi nav oficiāli pabeigti. Visas dziesmas, ko viņš raksta ir veltītas mīlestībai no vidusskolas laikiem.

”Meitenei es nekad nepatiku, drīzāk biedēju viņu. Tas nemazina to, ka man ir lielas jūtas un tās palīdz radīt mūziku,” nosaka Dmitrijs.

Kādreiz puisis centies pievērst meitenes uzmanību, dāvājot ziedus, dāvanas un, spēlējot savu mūziku, bet sapratis, ka tā tikai biedē dāmu un pārtraucis uzmanības izrādīšanu.

”Zinu, ir daudzi vīrieši, kuri mīl kādu sievieti, bet nesaņem atbildes reakciju. Vēlos teikt, ka nevajag lietot alkoholu un lēkt no tilta, vai citādos veidos sevi sāpināt. Mīlestība arī bez atbildes ir skaistas jūtas un jāatrod veids, kur to izlikt. Mans veids ir mūzika,” smaida Dmitrijs.

Šova pretendentam bieži vien draugi saka, aizmirsti klasesbiedreni, meklē sev citu meiteni, bet viņš tā nespēj. Ja sirdī ir tik liela mīlestība, negribas būt kopā ar citu meiteni. Dmitrijs neko nespēj just pret citām daiļa dzimuma būtnēm, tās viņam nav interesantas.

”Nebaidos dzīvē palikt viens. Neuztraucos par to. Manā sirdī ir mīlestība un tas ir galvenais,” nobeidz Dmitrijs.