Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

4 komentāri

Pasaulslavenā dziedošo talantu šova “X Faktors” atlase Latvijā savu kulmināciju sasniedza Rīgā, kad žūrijai savu prasmi vēlējās atrādīt vairāki simti dalībnieku. Starp viņiem arī, iespējams, viens no lielākajiem pārsteigumiem – ansamblis “Koukie Choir”.

“Mēs esam “Koukie Choir” ansamblis, kas izpilda populārus hitus gospeļa mūzikas manierē. Visi dziedātāji ir solisti, kas apgūst populārās mūzikas dziedāšanu,” portālam Skaties.lv pastāstīja kora dibinātāja, dziedātāja Koukie jeb Annija Zahovska. Daudzi no ansambļa dalībniekiem spēlē arī dažādus mūzikas instrumentus – bungas, ģitāru, basģitāru, saksofonu, trompeti, flautu un klavieres.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daudzi no dalībniekiem pēc intervijas nedevās mājās, bet gan atpakaļ “X Faktora” atlases karstumā, jo vēlējās individuāli izmēģināt spēkus.

Video: “Koukie Choir” atrādu savu varējumu

Apvienības vārds jau paspējis izskanēt arī ārzemēs – 8. maijā Maskavā konkursā “Moscow Spring Acappella 2017”, “Koukie Choir” 168 dalībnieku konkurencē ieguva 2.vietu koru un lielu ansambļu kategorijā.

Kopā ar Anniju pie kora šūpuļa stāvēja arī Edvards Kokars, kuram ideja par pop kori radās jau pirms vairākiem gadiem, savukārt Koukie vienmēr ir patikusi gospeļa dziedāšanas maniere, it īpaši daudzbalsīgi. Tiklīdz Edvards ar Koukie satikās un apmainījās ar savām vīzijām, viņi nolēma, ka šis projekts ir jāīsteno.

Edvards Kokars ir kordiriģentu Kokaru dzimtas pārstāvis, līdz ar to koru vadīšana viņam ir nodota tālāk jau vairākās paaudzēs. Kaut arī mūzikas skolā vecāki Edvardu izlēma nesūtīt, no savas dzimtas mantojuma jau nekur neizbēgt. Savukārt Edvarda pieredze uzņēmējdarbībā, mārketingā un radošo industriju jomā, ir ļoti noderīga šī kolektīva vadīšanā.

Foto: “X Faktora” atlase Rīgā

Koukie (īstajā vārdā Annija Zahovska), ir dziedātāja un komponiste, kas pēc nepilnu 8 gadu dzīves Londonā, atgriezusies Latvijā. Koukie 2011. gadā absolvēja London College of Music un ieguva Bakalaura Grādu Populārās Mūzikas Izpildīšanā.

2014. gadā Koukie izlaida savu debijas albumu‘’Songs From An Empty Stage’’. Tā ietvaros, Koukie ir devusies koncertturnejās pa Lielbritāniju, Īriju un Vāciju, kā arī ir pabijusi lielākajās šo valstu radio stacijās.

Koukie Choir ir pavisam jauns kolektīvs, taču pirmos pamatus jau ielicis diezgan pamatīgus. Ansamblī valda liels dziedātprieks, mīlestība pret mūziku un vienam pret otru, kas viņu uzstāšanos padara vēl jo baudāmāku!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!