”X Faktora” atlase motivē Sandiju Vīganti palikt Latvijā, nevis pārcelties uz Kipru

7 komentāri

Dziedātāju Sandiju Vīganti iepazinām šovā ”O Kartes skatuve”. Gadu laikā Sandija pilnveidojusi vokālās prasmes un atgriezusies uz skatuves ”X Faktora” TV atlasē. Mūziķe vēlas veidot muzikālo karjeru dzimtenē, tāpēc atteikusies no pārcelšanās uz Kipru.

Sandija šova mentoriem neslēpa, ka viņai būtu jāatrodas Kiprā, bija jau nopirkta vienvirziena biļete, sapakoti koferi, bet viņu nav pametusi sajūta, ka kaut kas nav, kā vajag. Pārdomājot iekšējās sajūtas, viņa saņēmusi ziņu par pieteikšanos ”X Faktoram” un uztvērusi to kā zīmi.

Nākamā zīme sekojusi autoavārijas laikā, kad viņa, esot mediķu rokās, domājusi par to, lai viss būtu labi, jo viņai jāpiedalās šovā. Neatkarīgi no smagās avārijas dziedātāja tika sveikā ar nobrāzumiem. Par autoavāriju vairāk lasi šeit!

Mūziķe apzinās, ka stāsts jau nav tikai par dziedāšanas prasmi, bet par to, ka viņa arī kaut ko vēlas pateikt ar to, ko dara.

”Ieskaties spogulī un saki – esmu skaists, es sevi mīlu, sevi cienu, un neviens nav cienīgs pateikt – nē, tu esi slikts, tev nesanāk, jo tāda otra, kāds esi tu – nav,” saka Sandija, pirms izpilda Kristīnas Agileras dziesmu ”Beautiful”.

Žūrija pozitīvi novērtēja Sandijas dziedājumu, un viņa saņēma četrus JĀ.

7 komentāri