52 komentāri

Talantīgā dziedātāja Diāna Paško dīvu un grandu vakarā izpildīja Bejonses dziesmu ”Runnin`”, kā arī leģendārās Vitnijas Hjūstones hitu ”Run to you”. Abi skaņdarbi neatstāja vienaldzīgus!

Bejonses hitā “Runnin`” iznest emocionālo ziņojumu Diānai palīdzēja dejotāju pāris, kurš dejoja ne tikai uz skatuves, bet arī gaisā, piešķirot priekšnesumam gaisīgu noskaņu.

”Cilvēkiem tu patīc! Cilvēki tev aplaudē! Cilvēki tevi novērtē!” paziņo Reinis Sējāns.

Vakara koncertā Diāna Paško saskarsies uzreiz ar diviem izaicinājumiem

Reinis piebilst, ka Bejonsē dziesma ir virziens, kurā Diānai būtu jādarbojas.

Marats uzskata, ka liriskie hiti Diānai padodas labāk.

”Tu esi gandrīz vienīgā, kurai ir pa spēkam tik sarežģīta dziesma. Ne tikai vokāli, bet arī emocionāli. Tu sevi esi atradusi,” Aija Auškāpa paslavē Diānu.

Diāna uzņēmās risku, dziedot visiem iemīļoto Vitnijas Hjūstones hitu ”Run to you”, vērojot skatītājus zālē – risks atmaksājās!

Diāna Paško neslēpj, ka ir introverta – skatuve ir iespēja pārvarēt noslēgtību

”Ir dziesmas, kuras 99% dziedāju nevar izpildīt. Šī dziesma ir tieši tāda. Tu kvalificējies šajā vienā procentā,” Diānu uzslavē Reinis.

Intars piekrīt Reinim, ka dziedātājai viss izdevies!

Aija Auškāpa uzskata, ka Diānai šovā nav līdzīgu, ka viņa ir izcila!

TOP komentāri

 • hi

  hi

  Vienreiz var paklausīties, pēc tam jau ir garlaicīgi. Nevarētu noklausīties viņas koncertu. Balss ir īpatnēja, bet ne patīkama, ne tāda, lai gribētu to bieži dzirdēt.
 • andis
  +14 +14 0

  andis

  Par drēbēm un skatuvisko noformējumu paktora dalībnieki neatbild. To nosaka organizatori. Un tas nav galvenais.
 • andis

  andis

  Par pirmo dziesmu - tad bija aizrādījumi tv producentiem, k-kas bija aizgājis kreisi.
  Otrā: Kad Diāna pateica, ka Vitnija Hjūstone ir pasaules leģenda, kuru Viņai noteikti gribētos izpildīt es sāku gaidīt to solīto pārsteigumu. Šausmas!!! Lai jau kā ar to dziedāšanu, it kā viss kārtībā, "Nekā personīga", bet Vitnija Hjūstone.... Šo tīro balsi... Šādies izķēzīt šo pasaulslaveno leģendu???? Tas pierāda, ka Diāna vēlas tomēr k-kur to palīdzību izlīst uz skatuves plašākos apmēros, bet tas var notikt tikai Krievijā. Viņas dziedāšana ir tikai Krievu valodā. Šeit Viņa mokās. Ārprāts!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!