Soli no pusfināla ”X Faktoru” pameta meiteņu grupa ”Carnelian”. Dziedātājas par aiziešanu neskumst un ir gatavas tālāk darboties un priecēt ar mūziku. Sarunā ar portālu Skaties.lv ”Carnelian” stāsta, ka viņas ir ļoti priecīgas un pārsteigtas, ka viņu ceļš ”X Faktorā” apstājies tik tuvu šova izskaņai.

4 komentāri

4 komentāri

 • Saule

  Saule

  Apsveicu Carnelian mākslinieces ar godam pelnīto 5.vietas iegūšanu! Novēlu izmantot X faktorā gūto atpazīstamību un strādāt, lai gūtu jaunus panākumus. Nekad neapstāties un cieši ticēt saviem spēkiem! Jums ir talants, harizma un viss, kas vajadzīgs, lai veidotu lielisku muzikālo karjeru. Izmantojiet to un jums būs gan atbalstītāji, gan klausītāji. Uz tikšanos jaunos koncertos un projektos uz arvien lielākām skatuvēm! ?
 • Aligators666

  Aligators666

  Viss būtu OK ja balsotu, kā dzied kāda balss, kāds izpildījums, neviss tas man patīk par to, šogad simpātijas izpeļņas divi pārējiem nav ko cerēt Baritoni vai Didzis, jautājums vai pārējie ir maz nozīmīgi, jābalso ne par simpātiju pret konkrētu mākslinieku, bet par to kas iznes stāstu ko viņš dzied šajā sezonā balso par simpātiju, kas man patīk, nevis kas parāda sevi kā mākslinieks skumīgi bet fakts, lūgums balsojiet pareizi, ne par simpātiju, bet par labi paveiktu darbu
 • andis
  +22 +22 0

  andis

  Jums vēl viss ir priekšā, taisnība!
  Jums Jūsu mentors Busuļa kungs nebūtu atbalsts turpmākajai karjerai. To jau pierādīja 1. sezonas 2. ieguvēja Līga Rīdere, par kuru Busulis nelikās ne zinis, viņam bija vienalga, viņš vienkārši bija un ir āksts tajā faktorā.
  1. vieta Jums krietni pabojātu turpmāko karjeru. Bet tagad, ja ir vēlme un cerība darboties uz skatuves: nepadodieties un strādājiet, grūti, bet būs tad jādara. Jūs ir iepazinuši LV un tagad arī jāparāda sevi kā foršu grupu.
  Lai veicas!
 • Ilze

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!