Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

4 komentāri
”Viss lielais vēl ir tikai priekšā!” Saruna ar “Carnelian” pēc izbalsošanas no ”X Faktora”
Toms Norde/Skaties.lv

Soli no pusfināla ”X Faktoru” pameta meiteņu grupa ”Carnelian”. Dziedātājas par aiziešanu neskumst un ir gatavas tālāk darboties un priecēt ar mūziku. Sarunā ar portālu Skaties.lv ”Carnelian” stāsta, ka viņas ir ļoti priecīgas un pārsteigtas, ka viņu ceļš ”X Faktorā” apstājies tik tuvu šova izskaņai.

Meiteņu sirdīm vistuvākā ir kantri mūzika, skatītāji to noteikti sajuta ikreiz, kad viņas to izpildīja. Šovs dziedātājām ļāva iepazīt, izmēģināt dažādu mūziku, un tas ir lieliski!

”Mums bija sajūta, ka šis būs mūsu finišs šovā, jo parādījām savu maksimumu. Visi ir spēcīgi, un kādam ir jāizstājas. No šova ieguvām maksimumu, pārējais ir atkarīgs tikai no mums,” tā ”Carnelian”.

Grupa ir droša, lai virzītos šovā tālāk, viņām nekas nepietrūka, visam vienkārši bija jābeidzas konkrētajā momentā. Sāpīgāk būtu pamest dalībnieku rindas soļa attālumā no fināla.

Carnelian uzstāšanās sestajā šova “X Faktors” tiešraidē!

”Citiem noteikti ir grūti noticēt, bet tik tiešām, mēs nevienu brīdi neskumām uz svītras. Mums bija sajūta, ka kopā ar ”Baritoniem” kāpsim vēl reizi uz skatuves. Dziedot glābējdziesmu, nebija stresa, jo zinājām, ka tas ir viss un galvenais ir parādīt sevi maksimāli labi un no sirds,” tā ”Carnelian”.

Glābējdziesmu meitenes izvēlējās pavisam vienkārši, tā viņām ir viena no mīļākajām dziesmām un vēl pie tam country, tātad, bez variantiem.

Īpašu lomu spēlēja arī dziesmas teksts, tas motivē nekad neskatoties ne uz ko neapstāties, bet iet uz priekšu. Perfekta dziesma, kurā izlikt visas emocijas, motivēt sevi un citus.

”Vērtējot žūrijas komentārus, nepiekritām pilnīgi visam, tāpēc redzējāt smaidus mūsu sejās. Bet žūrijas izvēle bija loģiska, “Baritoni” ir lieliski!” par žūrijas izvēli runā ”Carnelian”.

Tuvākajā nākotnē meitenes plāno darboties kopā un iepriecināt atbalstītājus ar savu mūziku. Šova laikā viņas ir ieguvušas lielu pieredzi, darbojoties uz skatuves, viņām ir daudz jaunu, brīnišķīgu draugu, kas pēc meiteņu domām ir pats foršākais.

Dziedātājas ir izsecinājušas svarīgu atziņu, ka bez savām vēlmēm un darba neko nevar sasniegt, jāturas pretī visam negatīvajam un jātiecas uz augšu! Jāsmaida un jāizstaro pozitīva enerģija, jo tas ir tas, ko skatītājam vajag iedot, lai mākslinieču darbs tiktu izpildīts un novērtēts.

”Visur un vienmēr tiek uzsvērta mūsu jaunība, visbiežāk ar kādu negatīvu noskaņu, bet mēs galīgi nedomājam, ka tas ir mūsu mīnuss. Būt jaunam nozīmē to, ka vēl ir pieļaujamas dažādas kļūdiņas un kā viss lielais vēl ir tikai priekšā,” tā ”Carnelian”.

”Carnelian” neslēpj, ka tieši jaunību viņas uzskata par savu lielāko plusu, jo viņas bez pieredzes tika ”X Faktorā” un noslēdza savu dalību šovā ar piekto vietu!

”Vislielākais paldies mūsu atbalstītājiem, kuri par mums turēja īkšķus un centās dažādi uzmundrināt. Jūsu atbalsts ir neizmērojams! Paldies ikvienam, kurš pielika savu roku, lai mēs būtu šovā! Tiekamies koncertos!” nobeidz ”Carnelian”.

TOP komentāri

 • andis
  +22 +22 0

  andis

  Jums vēl viss ir priekšā, taisnība!
  Jums Jūsu mentors Busuļa kungs nebūtu atbalsts turpmākajai karjerai. To jau pierādīja 1. sezonas 2. ieguvēja Līga Rīdere, par kuru Busulis nelikās ne zinis, viņam bija vienalga, viņš vienkārši bija un ir āksts tajā faktorā.
  1. vieta Jums krietni pabojātu turpmāko karjeru. Bet tagad, ja ir vēlme un cerība darboties uz skatuves: nepadodieties un strādājiet, grūti, bet būs tad jādara. Jūs ir iepazinuši LV un tagad arī jāparāda sevi kā foršu grupu.
  Lai veicas!
 • Ilze
 • Aligators666
  +9 +9 0

  Aligators666

  Viss būtu OK ja balsotu, kā dzied kāda balss, kāds izpildījums, neviss tas man patīk par to, šogad simpātijas izpeļņas divi pārējiem nav ko cerēt Baritoni vai Didzis, jautājums vai pārējie ir maz nozīmīgi, jābalso ne par simpātiju pret konkrētu mākslinieku, bet par to kas iznes stāstu ko viņš dzied šajā sezonā balso par simpātiju, kas man patīk, nevis kas parāda sevi kā mākslinieks skumīgi bet fakts, lūgums balsojiet pareizi, ne par simpātiju, bet par labi paveiktu darbu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!