”Vispirms pašam jābūt laimīgam, tad arī attiecības būs laimīgas!” Duets Signe un Jānis par laulībām un attiecību noturību

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
”Vispirms pašam jābūt laimīgam, tad arī attiecības būs laimīgas!” Duets Signe un Jānis par laulībām un attiecību noturību
TOMS NORDE

Duets Signe un Jānis ir precējušies un parāda ikvienam, ka pēc laulībām mīlestība var turpināt zelt un plaukt. Mīlnieki viens otru pārsteidz ar mīļiem vārdiem, ne serenādēm, nestrīdas un svin savus mazos svētkus!

Jānis un Signe mācījās Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā, Signe operdziedāšanu, Jānis – džeza klavierspēli. Starpbrīžos Jānis spēlēja klavieres un traucēja Signei mācīties. Ar katru reizi aizvien vairāk mīlnieki sāka viens otram pievērst uzmanību, līdz aizgāja uz pirmo randiņu, un tā viss sākās.

Pārim ļoti patīk kartingi, un reiz, kad viņi braukuši ar kartingiem, Jānis pārkāpis noteikumus, trases vidū apturējis kartingu un bildinājis Signi. Tas Signei bija milzīgs pārsteigums.

Laulātie draugi ir iemīlējušies, viņi apzinās, ka mīlestību nevar definēt, to vienkārši jūt. Vienā brīdī zeme un debesis sagriežas kājām gaisā un tu saproti – ir! Tā bija arī ar dziedātājiem.

”Mēs neesam pārlieku romantiski, bet atzīmējam savus personīgos svētkus, piemēram, kāzu gadadienas. Tāpat katru gadu vismaz nedēļu divatā braucam ekskursijās pa Latvijas skaistākajām vietām, atslēdzoties no ārpasaules un ļaujoties divvientulībai,” atklāj Signe.

Daudzas dāmas puiši pārsteidz ar serenādes izpildīšanu, Signe un Jānis viens otram nedzied dziesmas, bet velta mīļus vārdus. Mājās notiek mēģinājumi, dziesmu dziedāšana, bet īstās emocijas parādās uz skatuves.

”Katra dziesma, ko Jānis raksta par mīlestību, tiek balstīta uz viņa jūtām, līdz ar to visas Jāņa dziesmas savā ziņā ir veltītas man,” smaida Signe.

Kā savas mazās ģimenītes tradīcijas pāris nosauc kāzu gadadienā iešanu uz restorānu, snovošanu, reizi gadā ceļojumu ārpus Latvijas, vasarā braukāšanu pa Latviju, reizi mēnesī tiek iets uz kino.

Arī ikdienā pāris atbalsta viens otru, piemēram, Jānim patīk autosports un vasarā viņš kopā ar sieviņu apmeklē ”dragreisu”, Signei ļoti patīk opera, tāpēc Jānis ar viņu dodas baudīt kultūru.

Par spīti būšanai kopā uz skatuves, mēģinājumos un mājās nav tā, ka pāris nepārtraukti ir kopā. Piemēram, Signe apmeklē lekcijas Latvijas Kultūras koledžā, Jānis garāžā labo automašīnu, līdz ar to ir mirkļi, kurus veltīt tikai sev.

Saņemot jautājumu par to, kurš ģimenē galvenais pāris nedomājot atbild, ka šobrīd tas ir dziedātājs Intars Busulis.

Mājās mīlnieki neiedala darāmos darbus sieviešu un vīriešu darbos, viss notiek pēc vajadzības, vadoties no tā, kuram konkrētajā mirklī brīvā laika ir vairāk. Piemēram, vienreiz māju iztīrīt var Signe, vienreiz Jānis.

Nevienās attiecībās nevar būt tikai labie mirkļi, reizēm gadās strīdi, nesaprašanās, Signe un Jānis dzīvo pēc principa, ka strīdēties nav jēgas, jo tāpat kopā jādzīvo. Ja rodas problēmas pāris mēģina visu izrunāt un netērēt laiku strīdiem un kašķiem, tas viss ir velti zemē nomests laiks!

Laulātie draugi nav greizsirdīgi viens uz otru, pēdējās greizsirdības pazīmes Signe izjutusi vēl skolas laikā, tomēr viss pagaisa mirklī, kad viņi oficiāli kļuva par pāri.

”Laimīgu attiecību noslēpums slēpjas tajā, ka ir jāatbalsta vienam otru, jārespektē otra intereses, jāpieņem otrs tāds, kāds ir – nevajag meklēt otrā trūkumus un “skabargu” acī. Vispirms pašam jābūt laimīgam, tad arī attiecības būs laimīgas!” nobeidz Jānis.

0 Komentāru