Noslēdzošā ”X Faktora” televīzijas atlase pārsteidza ar vairākiem smeldzīgiem stāstiem. Viens no šādiem stāstiem bija jaunietes Tīnas Jančevskas stāstītais par tīņu neiecietību, apsmiešanu, kas bieži vien noved pie letālām sekām.

37 komentāri

37 komentāri

 • Iveta Rudzite
 • Эверита Горина
 • Elza Kalniete
 • Anzela Mihailova
 • Raivo Gustavsons

  Raivo Gustavsons

  Labi, ka viņa pacēla šo tematu, parto vajadzētu runāt daudz biežāk, jākoncentrē uzmanība uz pozitīvajiem cilvēkiem, meitene malacis, izturību, kad mēs pieaugam tas beidzās, tīņi ir visnežēlīgākie, bet laikam tapēc, ka pašiem daudz kompleksu, un nezin kā ar to tikt galā, pluss neaudzināti..
 • Liva Nikolajeva

  Liva Nikolajeva

  Kad beidzot skolas iesaistīsies? Skolas tik piever acis un izliekas neko neredzot. Kāpēc manam normāli audzinātajam bērnam ir jācieš no neaudzinātiem mežoņiem? Ja skolas neizliktos, ka problēmas nepastāv un katru huligānu sauktu pie atbildības (pēcstundu darbs, vecāku saukšana uz skolu utt), tad situācija būtu daudz savādāka kāda tā ir šobrīd.
 • Virginija Baltaiskalna
  • Liva Nikolajeva

   Liva Nikolajeva

   Virginija Baltaiskalna nē, tā ir apkārtējā vide. Mājās var būt mīļas attiecības un tad bērns aiziet uz skolu un redz, ka rupjie un neaudzinātie visu kontrolē un lai pašu neapceltu sāk uzvesties tāpat.
  • Sanita Sīle
 • Madara Vidze

  Madara Vidze

  Es visu priekšnesumu noraudāju sāpju asarās, nespēju savākties. Es, par laimi, skolā netiku apcelta. Vienmēr man šis jautājums par cilvēku šķirošanu ir bijis svarīgs. Atceros, kad kādā 6.-7.klasē sāpīgi uztvēru, kad lielākā klasesbiedru daļa un pat skolotāja nesmuki izteicās par nabadzīgu klasesbiedru. Es savukārt ņēmu un starpbrīžos vienkārši spēlēju ar viņu kārtis.
  Jā, šī vienaudžu neiecietība būtu jāuztver ļoti nopietni. Šeit ir darbs gan vecākiem, gan atbalstošajām institūcijām. Pat mazākais signāls bērna uzvedībā būtu ļoti nopietni jāuztver. Lai izdodas šai meitenei izturēt un kļūt par iedvesmu vienaudžiem rīkoties labi pret apkārtējiem.
 • Anda Matvejeva
  +11 +11 0

  Anda Matvejeva

  Beidzot kāds runā par šo tēmu.
  Bērni ir nežēlīgi pret citiem. Viņi nedomā ko runā un neaizdomājas ko nodara otram. Vecāki varētu palīdzēt mācot bērniem, ka katrs mēs esam dažāds un mūsos katros ir gan labās, gan sliktās īpašības. Manuprāt vairāk gan palīdzētu kāds kas organizētu kādu lekciju un parunātu ar bērniem par šo tēmu skolā.
 • Gunta Šmita

  Gunta Šmita

  Jēkabpils ģimnāzijā sit augstu vilni meiteņu vidū apakšveļas kontrole. Ja nav pēc standartiem no smalkā gala,tad iet smagi. Pedagogi ir informēti,bet izliekas ka neko neredz.
  • Inese Lacite

   Inese Lacite

   Gunta Šmita Pagaidīs , kad pašiem pakontrolēs, varbūt tad redzēs , bet, ja nu, iepatiksies😆,turpinās izlikties, ka neko neredz.
  • Rita Vidže

   Rita Vidže

   Gunta Šmita šausmas. Bet īstenībā nekas jau diži nav mainījies. Atceros, ka arī manā skolas laikā pirms gadiem gandrīz divdesmit, kādā 6-7.klasē sākās izteikta dažu indivīdu dominēšana ar visām no tā izrietošajām sekām (arī JĀ un NĒ apģērba izvēlē) , un tagad smiekli nāk atceroties, ka dažai labai klases biedrenei 7.klasē bija visnotaļ izaicinoša mežģīņu veļa, lai izskatītos pieaugušāka (tātad gudrāka, vairāk pieredzējusi, jaunā sieviete) un stringi uzvilkti līdz padusēm, un džinsu bikses ar iespējami zemāko jostas vietu, lai visi tos var apbrīnot. 😂
   Protams, pirms sporta stundām neizbēgt no citu acu skatieniem, veļai ir jābūt tīrai un kārtīgai, bet tas vai uz apakšbiksēm ir attēlots mikimausis vai mežģīnes nav neviena darīšana.
  • Gunta Šmita

   Gunta Šmita

   Inese Lacite. Izskatās ka skolotājiem tur nav sala dzīve. Arī par viņiem ņirgājas kā kurš ģērbjas. Bērniem tak ir tikai tiesības. Pienākumu joprojām nav. Būtu visiem vienadas skolas formas,tad būtu mazāk diskriminācijas. Stringos vajadzētu aizliegt ierasties skolā. Kā pieliecas tā pakaļa plika.
  • Ieva Stalberga

   Ieva Stalberga

   Gunta Šmita Tiesības un pienākumus gan ir jāiemāca vecākiem, un jāsāk jau no mazotnes, nu nevar visu sagaidīt no skolas. Protams, mēdz būt tādi gadījumi, ka mājās bērns eņģelītis, skolā vājprāts, bet 90% gadījumos atceroties šādus izlecējus no saviem skolas gadiem tagad saprotu, ka vecāki nebija un arī tagad nav ne par kapeiku labāki.
  • Anzela Mihailova

   Anzela Mihailova

   Gunta Šmita nu piz...ec,agrāk ğimnāzijās mācījās 😁😁😁😁😁
  • Gunta Šmita

   Gunta Šmita

   Ieva Staberga. Kad es mācījos 70tajos. Mums klasē arī bij 1 meitene kurai negāja viegli. Kad es ar viņu sadraudzējos, tad manā klātbūtnē neaiztika.
   Tajos gados vismaz par drēbēm neņirgājās jo visiem bij formas un apakšveļa+,-,vienāda. Un skolotājus mēs respektējām,pat no kāda baidijāmies. Tad bij cita sabiedrības audzināšana.
   Tagad ir visatļautība ne tikai skolās,bet arī iestādēs. Kā pret darbiniekiem izturas vadība? Lielākā daļa vēl tie paši PSRS produkti.
   Bet tagad es negribētu iet skolā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!