Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs

Šī gada maija otrā nedēļa tika aizvadīta “X Faktora” zīmē, kurā iepazināmies ar visiem dalībniekiem, kuri cerēja iekļūt pasaules slavenajā dziedošo talantu šovā “X Faktors”. Viena no tām bija arī Jana Eglīte.

“Iepriekš piedalījos “Latvijas Zelta talantu” atlasē, kur man ne visai labi gāja. Teica, ka tas neesot domāts man,” nepatīkamajās atmiņās gremdējas pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja. Ar gadiem viņai cēlusies pašapziņa un ticība savām spējām, tāpēc nolēmusi savu hobiju vēlreiz atrādīt plašākai auditorijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Jana Eglīte izmēģina spēku “X Faktorā”

“Man augusi arī pieredze dziedāšanā un nolēmu, kāpēc gan nepiedalīties!?” retoriski jautā Jana, kura atzina, ka, atšķirībā no iepriekšējās reizes pirms vairākiem gadiem, šoreiz viņa žūrijas priekšā jutusies daudz drošāk.

Jana pārsvarā dzied mājās, kā arī dažādos pasākumos. “Tas tad, ja uzaicina!” smejot nosaka viņa, taču nevar uzskatīt, ka saviesīgos pasākumos viņa uzstātos bieži.

Ikdienā skolotāja darbojas ar bērniem no 2 līdz 4 gadu vecumam, un arī viņiem sanāk uzdziedāt. “Taču ne pārāk bieži, jo pienāks laiks, kad viņi manu balsi novērtēs, bet pagaidām viņi to nenovērtē,” smaidīgi nosaka skolotāja.

Pēc viņas domām, visiem šajā šovā ir vienādas iespējas, un to, kā būs, lems “tas tur augšā”. Un dāmas sapnis ir pavisam vienkāršs: “Es gribētu kādreiz uzstāties operā!”

Video: intervija un fragments no atlases ar skolotāju Janu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!