6 komentāri
Vingrošana, ēšanas intervāls un atteikšanās no vairākiem produktiem! Rīdere atklāj notievēšanas recepti
INSTAGRAM

Dziedātāja, šova ”X Faktors” zvaigzne Līga Rīdere pēc trešās atvases dzimšanas pastiprināti rūpējas ar savu fizisko formu un ir zaudējusi 20 kilogramus liekā svara. Līga ieguvusi tvirtas formas, ir redzami vēdera muskuļi, mūziķe jūtas lieliski!

Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos trīs bērnu māmiņa atklāj, kā viņai izdevies iegūt sapņu augumu!

”Mammu, tu esi stipra!” Līga Rīdere demonstrē spēku, paceļot gaisā vecāko dēlu

Foto: Līga Rīdere četru mēnešu laikā zaudējusi 20 kilogramus liekā svara

Līga paziņo, ka sākumā ir jāpieņem lēmums, pie tā palīdzēs pieturēties disciplīna, kas neļaus atkāpties no plāna, reizēs, kad trūks motivācijas.

”Sākumā jau pie bāzes vingrinājumiem svīdu un trīcēju. Sanāca tikpat intensīvi, bet 5-15 minūtes, nu varu vidēji 20-30 minūtes vingrot. Esmu palikusi spēcīgāka un izturīgāka. Lai būtu rezultāts, ”jāsvīst” vismaz 15 minūtes dienā. Pārējās aktivitātes veicinās pietuvošanos rezultātam,” pamāca Līga.

Jau astoņas nedēļas Līga ir atteikusies no cukura, miltu produktiem, augļiem, graudu un piena produktiem.

Mūziķe atļaujas ēst tikai intervālā 6 līdz 7 stundas, bet pārējo laiku pavada bez ēdiena.

”Es 6 vai 7 stundu intervālā ēdu dārzeņus – cik vien vēlos, gaļu, pākšaugus, olas, riekstus un sēklas. Pārējā laikā dzeru ūdeni, dienā obligāti uzņemu 2.5 litrus,” tā Līga.

Dziedātājai patīk brokastot kopā ar ģimeni, tāpēc ēšanas intervālu uzsāk tieši ar brokastīm, kas nozīmē, ka pēc pusdienām viņa vairāk neko neēd.

”Reizēm grēkoju no rīta, bet normēti, jāievēro disciplīna, tomēr nevajag sevi piebeigt! Arī ja aizeju ciemos – atļaujos ēst arī vakarā,” godīgi pastāsta Līga.

Mūziķe paziņo, ka sajūta, kāda rodas vakarā, kad nav ēsts ēdiens, ir lieliska, tāds vieglums! Vakarus viņa atstāj romantikai un mieram, ne ēdienam.

Līga Rīdere iesaka jaunajām māmiņām izvairīties no ”kuprainā vairoga” stājas

TOP komentāri

 • Laila

  Laila

  Super! Esmu sajūsmā to lasot, jo daru tieśi to paśu jau 3 mëneśus. Sportoju gan 45-60min dienā, bet nometu lidz šim tikai 19kg. Vēl tikai 3kg un bùs labi. Malace! Prieks dzirdēt,ka vēl kādam patīk intervālā ēšana!
 • Aija
 • Edgars
  +9 +3 -6

  Edgars

  Super,galdnieka sapnis-dēlis bez zariem.Griez kuru pusi gribi,visi vienādi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!