”Viņa tieši tā arī jautāja – vai ratiņkrēsls ir tavs aksesuārs?” Annija Kļaviņa par netipiskākajiem jautājumiem

”Viņa tieši tā arī jautāja – vai ratiņkrēsls ir tavs aksesuārs?” Annija Kļaviņa par netipiskākajiem jautājumiem
INSTAGRM

Bijusī parabobslejiste, 2018.gada ”X Faktora” pretendente Annija Krūmiņa, kura pēc laulībām kļuvusi par Anniju Kļaviņu, sociālajā tīklā ”Instagram” dalījusies ar smieklīgākajiem saņemtajiem jautājumiem. Izrādās daudzi domā, ka ratiņkrēsls ir iedvesmojošās sievietes aksesuārs.

Sociālajā tīklā Annija raksta, ka reiz viņai kāda meitene atsūtījusi vēstuli, jautājot, kāpēc viņa izmanto ratiņkrēslu? Vai tas ir veids, kā pievērst sev uzmanību.

Foto: laulības ostā iestūrējusi iedvesmojošā Annija Krūmiņa

View this post on Instagram

WANT TO HEAR SOMETHING FUNNY? | 💥 • Ik pa laikam atceros kādu senāku atgadījumu.. Instagram DM man rakstīja kāda meitene, jautājot, kāpēc izmantoju ratiņkrēslu? Vai tas ir veids, kā pievēršu uzmanību sev. Viņa tieši tā arī jautāja: ”Vai ratiņkrēsls ir Tavs aksesuārs?”💥 • Protams, es pat nezināju, ko atbildēt. • Bet šī lieta jau pieder pie mūsu ģimenes jokiem, kad kādam jautāju, lai padod manu ”aksesuāru”, it kā tie būtu kādi auskari vai somiņa.. • Vēl kādu laiku atpakaļ es regulāri saņēmu jautājumus, vai esmu salauzusi kāju, vai man ir kāds vājums, kā arī ir minēti pat visjocīgākie varianti.. Šķiet, cilvēkiem reizēm ir grūti mani sasaistīt ar ratiņkrēslu, jo es necenšos izrādīt savas vājības. • Citkārt man raustās kājiņas un cilvēki uzreiz – Ooo, Tu drīz staigāsi?! Bet visbiežāk pieķeru sevi pie domas, ka citiem šī staigāšana/nestaigāšana ir vēl svarīgāka nekā man. • Es esmu laimīga tāda, kāda esmu. Staigāšana nemainītu manu iekšējo pasauli. Viss, mīļie, viss ir mūsu galvās, mūsu domāšanā un mīlestībā pret citiem! 🤎 • Photo by amazing @danazundebirzniece

A post shared by Annija Kļaviņa (@klavina.annija) on

Annija Krūmiņa: rati ir gandrīz kā mans ķermenis, un nevienam nav tiesības tiem patvaļīgi pieskarties

”Viņa tieši tā arī jautāja – vai ratiņkrēsls ir tavs aksesuārs? Protams, es pat nezināju, ko atbildēt. Bet šī lieta jau pieder pie mūsu ģimenes jokiem, kad kādam jautāju, lai padod manu ”aksesuāru”, it kā tie būtu kādi auskari vai somiņa,” raksta Annija.

Vēl Annija saņēmusi jautājumus par to, vai salauzusi kāju, vai viņai ir kāds vājums, tie ir tikai daži no variantiem!

Annija aizdomājas, ka reizēm cilvēkiem ir grūti viņu saistīt ar ratiņkrēslu, jo viņa necenšas izrādīt savas vājības.

”Marks ir vienīgais draugs, kurš man palika pēc autoavārijas.” Annija Krūmiņa aicina noklausīties Mark Felsh jauno dziesmu

”Citkārt man raustās kājiņas un cilvēki uzreiz – Ooo, tu drīz staigāsi? Visbiežāk pieķeru sevi pie domas, ka citiem šī staigāšana vai nestaigāšana ir vēl svarīgāka nekā man pašai,” aizdomājas Annija.

Iedvesmojošā sieviete uzsver, ka ir laimīga tāda, kāda ir. Staigāšana nemainītu viņas iekšējo pasauli.

Annija uzskata, ka viss slēpjas cilvēku galvās, domāšanā un mīlestībā pret citiem.

Autoavārija nav šķērslis ceļā uz laimi. Annija Krūmiņa nosvin attiecību gada jubileju