5 komentāri
”Viņa ārēji ir lauvene, taču iekšienē trausla spāre!” Elīna Gluzunova uzmirdz sievišķīgā tēlā
LAURA STRAUTIŅA

”X Faktora” trešās sezonas uzvarētāja, dziedātāja Elīna Gluzunova atbalstītājus nepārtraukti iepriecina ar skaistām ģimenes fotogrāfijām. Nu mūziķe publiskojusi bildes, kurās redzama viena pati, turklāt ļoti sievišķīgā tēlā.

Pirms trīs mēnešiem Elīna trešo reizi kļuva māmiņu, pasaulē nāca dēliņš Tomass. Bērni mūziķei kalpo kā dopings, vēlme darboties un pilnveidoties.

Foto: dziedātāja Elīna Gluzunova kardināli maina frizūru

View this post on Instagram

Šis stāsts ir par sievieti, par mātes meitu, kura kļuvusi par māti. Sevis radītai, jaunai dzīvībai nākot pasaulē arī viņa pati atdzimst no jauna. Atdzimst arvien stiprāka, arvien pārliecinātāka. Viņa ārēji ir lauvene, taču iekšienē trausla kā spāre. Viņa nemīl krāsas, viņa tās rada pati. To, ko viņa nedzird, to saklausa citi. Viņa. Viņa bija, ir un būs. Sieviete. Meita. Māte. 🖤 Tuvojoties mātes dienai, vēlos jūs uzrunāt! Jūs esat īpašas un tikai ap jums pasaule spēj griezties. Jūs esat radītājas, mācītājas, mīlētājas un lolotājas. Šajos svētkos visas pasaules laimi sūtu jums un nolieku zem kājām! Lidojiet laimes spārnu celtas! 🤍 Skaistuma radītāji: Foto: @photostrautinalaura Make up: @anetekula Frizūra: @evitastradere Manikīrs: @beauty_of_nail_art_lv Rotas: @soulstonesbyagnesezeltina 💍 Kronis: @viesistaba_ 👑 Vakarkleita: @magicalbeauty_2in1 Ziedi: @rezija_valmiera Vide: @koncertzalevalmiera

A post shared by Elina Gluzunova (@elina.gluzunova) on

Video: slapji mati, un mazulis uz rokām! Elīna Gluzunova iepriecina ar savu skaisto balsi

Dziedātāja piedalījusies skaistā fotosesijā, kurā izrādījusi sievišķību un faktu, ka pēc dzemdībām jau atguvusi savu ierasto, daiļo formu.

”Šis stāsts ir par sievieti, par mātes meitu, kura kļuvusi par māti. Sevis radītai, jaunai dzīvībai, nākot pasaulē, arī viņa atdzimst no jauna,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Elīna.

Mūziķe turpina aprakstīt fotosesiju, sakot, ka atdzimst arvien stiprāka, arvien pārliecinātāka.

Elīna Gluzunova parāda savu laimi un publisko bildes no jaunākās ģimenes fotosesijas

“Viņa ārēji ir lauvene, taču iekšienē trausla kā spāre. Viņa nemīl krāsas, viņa tās rada pati. To, ko viņa nedzird, to saklausa citi. Viņa. Viņa bija, ir un būs. Sieviete. Meita. Māte,” tā Elīna.

To visu Elīna spēj parādīt fotogrāfijās – viņa nodemonstrē spēku un iekšēju trauslumu, kareivīgumu un sievišķību.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!