Vientuļa sala, ģitāra, dziesma, gredzens – dziedātājs Rihards Bērziņš bildina mīļoto Keitu

0 Komentāru
Vientuļa sala, ģitāra, dziesma, gredzens – dziedātājs Rihards Bērziņš bildina mīļoto Keitu
Personīgais arhīvs

22.augustā saderinājās jaunais dziedātājs Rihards Bērziņš un viņa mīļotā sieviete Keita Rudzinska. Pāris ir kopā jau no vidusskolas beigām, tāpēc šāds solis ir tikai loģisks turpinājums attiecībām.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Rihards stāsta, ka izvēlēties saderināšanās gredzenu devies kopā ar Keitas labāko draudzeni. Izvēloties rotaslietas, sievietes viedoklis ir noderīgs, īpaši tādas sievietes, kura pārzina topošās saderinātās gaumi.

”Neviens negaidīja, ka šajā vasarā bildināšu Keitu. Visi apzinājās, ka agri vai vēlu tā notiks, bet tam neviens nebija gatavs, īpaši jau Keita. Man nav atbildes uz jautājumu, kāpēc tieši tagad? Vienu mirkli sapratu, ka nav ko vilkt garumā,” smaida Rihards.

Rihards ar Keitas labāko draudzeni izstaigājuši vairākus juvelierizstrādājumu veikalus, apskatījuši neskaitāmus gredzenus. Beigu beigās jaunieši atgriezušies pirmajā veikalā, pie pirmā apskatītā gredzena.

Dziedātājs atklāj, ka paņemot rokās izvēlēto gredzenu jutis, ka tas ir īstais. Gredzens bijis tik skaists, un sajūtu līmenī mākslinieks zinājis, ka tieši to vēlas dāvināt savai Keitai.

Bildinājuma dienā mīlnieki pusotra gada veco dēliņu Taileru aizveduši pie vecmāmiņas, bet paši devušies uz randiņu. Jaunieši laiku pa laikam atrod mirkļus, kurus pavadīt divatā, lai  attiecībās nepazustu romantiskas dzirksts.

Pāris SUPojuši pa Daugavu, vēlāk ar airu laivu devušies uz mazu saliņu Daugavas vidū. Uz saliņas neviens nedzīvo un ir iespējams baudīt divvientulību, skaistus dabas skatus. Jaunie vecāki runājušies, Rihards paņēmis ģitāru un sācis spēlēt, dziedāt Maikla Džeksona dziesmu ”Man in the mirror”.

Dziesmas otrais pantiņš tika pārveidots, tajā bija iekļauti bildinājuma vārdi. Dziesmai beidzoties Rihards nolika malā ģitāru, metās uz viena ceļa un sniedza Keitai gredzenu.

”Keita bija ļoti pārsteigta, bet laimīga. Starp citu, viņa man atbildēja ar JĀ,” smejas Rihards.

Jaunieši vēl neplāno kāzas, šogad viņi uzsāks studijas augstskolā, tiek remontēta dzīvesvieta, saprotot visu, kas skar finanses, radīsies arī doma par kāzām.

Pagaidām pāris ir apmierināti ar dzīvi, saderināšanās veicinājusi otro rozā briļļu periodu, kad viss liekas vēl patīkamāks, gaišāks un krāsaināks.
0 Komentāru