“Viennozīmīgi jūtamies kā uzvarētāji!” Ventiņ’ puik’s “The Stones” apmierināti ar savu sniegumu “X Faktorā”

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

0 Komentāru
“Viennozīmīgi jūtamies kā uzvarētāji!” Ventiņ’ puik’s “The Stones” apmierināti ar savu sniegumu “X Faktorā”
Mārtiņš Zilgalvis/f64

5. novembra vakars iezīmējās īpaši emocionāls, jo “X Faktoru” pameta uzreiz septiņi cilvēki – meiteņu apvienība “Hypnotic” un puišu grupa “The Stones”, kurus aicinājām uz nelielu sarunu.

“Viennozīmīgi jūtamies kā uzvarētāji, jo no šova aizgājām ar pamatīgu pieredzes un rūdījuma bagāžu,” savu šovā pavadīto laiku portālam Skaties.lv vērtē puiši, kuri atzīst, ka sev liktu treknu 8 no 10 ballēm. “Tas tāpēc, ka šovā tas mums regulāri bija kārtas numurs,” smej “The Stones”.

Viņuprāt, viss “X Faktorā” pavadītais laiks esot iezīmējams ar stāvu augšupejošu līkni. “Ieguvām vienreizēju pieredzi, jaunas, vēl iepriekš nebijušas sajūtas uzstāties tik lielas publikas priekšā, kā arī jaunus draugus.

Lūdzu viņiem arī izvērtēt, kurš varētu uzvarēt “X Faktora” pirmajā sezonā: “Tiešām grūti atbildēt, tāpēc teiksim, ka uzvarēs labākais.”

“The Stones” no šova izstājās ar kārtīgu spērienu, jo izpildīja dziesmu, kuru kā misiju netieši viņiem deva žūrijas vīriešu kārtas pārstāvji – Reinis Sējāns un Intars Busulis. Tā bija neviena cita kā amerikāņu supergrupas “Backstreet Boys” leģendārā dziesma “Everybody (Backstreet’s Back)”.

NOSKATIES “THE STONES” PRIEKŠNESUMU PĒDĒJĀ “X FAKTORA” SĒRIJĀ

Ko puiši iesāks tālāk? “Aktīvi izmantot iespējas, kas nāks, un, iespējams, izdot kādu oriģināldziesmu!”

0 Komentāru