3 komentāri
Viena no “X Faktora” atlašu lielākajām sensācijām – četru oktāvu balss īpašnieks Gints Ristamecs, bauda slavu un koncertē pa visu Latviju
Privātais arhīvs

Dziedošo talantu šovs “X Faktors” jau sen kā noslēdzies, bet, pateicoties tam, mums tika atrādīti vairāk dziedāt pratēji, par kuriem vairums iepriekš nemaz nebija dzirdējis. Viens no tādiem ir 55 gadus vecais frizieris no Valmieras ar fenomenālajām balss dotībām Gints Ristamecs, kurš, neskatoties uz neiekļūšanu šovā, turpina aktīvu mūziķa karjeru.

Tas gan bija pirms ilgāka laika, bet tomēr nedaudz atsauksim atmiņā rudeni, kad Tevi beigu beigās tomēr nepaņēma X Faktorā. Nebiji apvainojies uz visu pasauli?

Paņemt jau paņēma, jo tālāk es tiku [Gints saņēma divus “jā” no Intara Busuļa un Reiņa Sējāna – red.]. Domāju, ka bija par daudz cilvēku, un kaut kā visus vajadzēja izsijāt. Tad nu mani, kā jau Auškāpas kundze atlasē teica, nezina, kur likt, jo esmu gatavs produkts. Mani un daudzus labas balss izmeta. (Smejas.)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Kā pašam šķiet? Būtu iederējies vecākajā grupā pie Busuļa?

Es noteikti tur būtu iederējies, jo zinu, ko varu un daru vēl tagad, bet nedeva man šo iespēja sevi parādīt vokāli un ne tikai.

Redzēsim Tevi arī otrās sezonas atlasēs?

Vai startēšu nākamajā “X Faktorā” īsti nezinu, bet tad jau manīs. Mana darbība mūzikā pēc šova ir aktīvāka kā jebkad, kā arī pamatdarbā [Gints ikdienā strādā par frizieri – red.] ir vairāk klientu. Par dzīvi galīgi nesūdzos!

Kurš bija Tavs favorīts? Vai Arturam bija jāuzvar?

Ja godīgi, to konkursu biju iedomājies nedaudz citādu – tādu, kas der man, bet tas viss izvērtās kaut kā citādāk. Tas nozīmē, ka šādi konkursi laikam nav man, jo gluži vienkārši esmu izaudzis no šādiem. Arturs bija malacis, viņš pēc manām domām vairāk paņēma publiku ar savu stabilo drošību uz skatuves, vizuālo utt. Viņš bija citādāk kā mēs visi, bet pēdējās svētdienas mani pārsteidza Līgas vokāls un sniegums. Taču kā ir, tā ir, tas ir šovs, balsojumi tiek ņemti vērā vienmēr vairāk kā citi vērtējumi. Bet lai Arturam veicas!

Ko pats esi sadarījis pa šo laiku?

Varu pastāstīt, ka bija piedāvājums no viena Krievijas “Eirovīzijas” pārstāvja, kas startēs šogad – gribēja, lai dziedu viņam bekvokālu. Protams, nedomājot piekritu. Atsūtīja man dziesmu, partiju, kas jāiemācās. Noklausījās, likās interesanta un man pa spēkam vai, kā saka, pa kliedzienam. (Smejas.) Viss bija ok, bet tad no viņa producenta atnāca atbilde, ka bekvokālā nedrīkstot būt cittautieši. Lūk, jums politika. (Smejas.) Murgs!

Bet tas, tā! Ar Krieviju man ir arī citi plāni – piedalīšos konkursā, Sanktpēterburgā jau pavisam drīz. Kā jau teicu, aktīvi koncertēju, pierādu sevi kā vokālistu kādu nu mani “X Faktorā” izreklamēja ar tām oktāvām. Viss ir ok, rakstu arī savu CD, kas iznāks drīzumā. Viss notiek!

TOP komentāri

  • Inta
  • Princess Di
    +5 +5 0

    Princess Di

    Gints,Tev vienkaarshi jaalido paari okeaanam...Tava balss,talants un personiiba...Tev jaamirdz ,jaameegina America...Teemee uz America got Talent....Sheit nav taa nezeeliigi skumjaa,nozeelojamaa diskrimiinaacija,kaa Teevzemee...un arii Krievijaa...cilveeks pats or svariigs,Tavs talants,sniegums...
  • Saulīte

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!