”X Faktora” zvaigzne Elīna Gluzunova pēc vakara pasākuma Rīgā izlēma nebraukt mājās, bet pārnakšņot galvaspilsētā. Nakšņošana Rīgā beidzās ar stresu un neatbildētiem jautājumiem.

32 komentāri

32 komentāri

 • Sonja

  Sonja

  Pilnīgi parasta procedūra, kur dokuments starp viesnīcu un viesi pilda leģitīmu vienošanos.
  Laikam sen nav ceļojusi.
  Vislaik likās tik forša meitene..
 • Silva

  Silva

  Vispirms runā par vīru, bet pēc tam, ka nu tik pirks kāzu kleitu...vai pati kaut ko nejauc?
 • Ēriks

  Ēriks

  Nu gan viesnīca ieberzās. Paldies par info. Nekad neņemšu šo viesnīcu.
 • Sana
 • Viesis
 • J.K.

  J.K.

  Cik esmu palikusi ar draudzeni viesnīcās, ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs vienmēr ir prasījuši visu cilvēku datus un pases, kas paliks numuriņā. Tas nav nekas jauns. Kā var iedomāties čekoties numurā bez dokumentiem...
 • Es

  Es

  Nekautrējieties un nosauciet šo ekskluzīvo viesnīcu, lai zinam kur nerezervët.
 • Andrejs Kumačovs

  Andrejs Kumačovs

  Pastāstīšu jums tādu stāstu. Atnāk vakarā uz viesnīcu jauks mīlīgs pāris. Sieva kā "maksātāja" savus dokumentus uzrāda, bet vīrietis nē.
  No rīta vīrietis aiziet agrāk, bet sievieti, mirušu, atrod vēlāk apkopēja. Un tagad atjautības jautājums. Kā sauca vīrieti?
  Un atkal visas naivule šausmināsies un rakstīs komentārus, kur skatījās viesnīca, kāpēc ne pieprasīja dokumentus, kāpēc vispār atļāva. Klādtīs piemērus no savas dzīves kur pat sunim pase bija viesnīcā jāuzrāda, kur nu vēl cilvēkam.
  Morāle šim stāstam ir tāda neesiet pārgudri un divkosīgi, jo situācijas ir dazadas.
  • Ēriks

   Ēriks

   Priekš tam ir kameras, kurām ir jābūt ieslēgtām rakstīšanas režīmā. Un cik tad ir tādi slepkavības gadījumi? Otrs - slikti ka netur seksu.
 • Andrejs Kumačovs

  Andrejs Kumačovs

  Muļķi pat baznīcā nopērk. Pašai zināšanu un sajēgas nulle, bet protams uz banku pazvanīt svēta lieta. Nu protams kā bankā situāciju pastāsta tādu atbildi arī saņem.
  Tas kā dati ir Booking ne ko nedod viesnīcai tie nav pieejami un ja apmeklētājs izrīs tukšu bāru neviens šos datus nekad viesnīcai nedos, lai varētu ieturēt naudu no kartes. Bet naivule jau iedomājas ka ja vienā vietā ir tad viss kārtībā.
  Trīs darbinieki skatās kāda datu aizsardzība? Tiešām? Vispār ir sajēga par to kas ir datu aizsardzība likuma izpratnē. Pavēlesiet darbiņiem acis izbakstīt, lai neskatās? Stilba galīgi.
  Par vīru nemaz nerunasin... Katrā viesnīcā ir sava kārtība. Un ja viesnīca pieprasa, tad ir jāuzrāda dokuments nevis jādiskutē ar darbiniekiem un tie jaapvaino.
 • rozā blondīne

  rozā blondīne

  ir tikai normāla prakse, ka dokumentus var prasīt uzrādīt jebkuram!!! Nu gan cepiens par neko!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!